2733
2734
ن گلم هیچ کاری از دست هیچکسی برنمیاد فعلا که فرصت دادم فقط از خدا میخوام بازیچه نشم اینبار و یکم حال ...

به خودتون برسین موهاتونو بلند کنین همیشه موهاتونو رنگ کنین ورزش کنین لباسای رنگ روشن بپوشین  هر وقت بهتون زنگ زد فورا جواب ندین باشگاه برین و اونجا با چند تا خانم دوست بشین و با دوستاتون به کافه و رستوران برین پیاده روی کنین کتاب بخونین گاهی اوقات از بیرون غذابگیرین  تو خونه گل بذارین شاید این کارا مسخره و خیلی ساده به نظر برسه ولی باور کنین همسرتون فکر میکنه شما خیلی ازش سر تر هستین و اونوقته که میاد دنبالتون

به خودتون برسین موهاتونو بلند کنین همیشه موهاتونو رنگ کنین ورزش کنین لباسای رنگ روشن بپوشین  هر ...

ممنونم از راهنماییت خواهر عزیزم ولی خدا شاهده هیچوقت اویزونش نشدم هروقت اومده دنبالم سیر محبت و عشقش کردم بخدا قسم میگفت هرچی فک میکنم جز خریت کاری نکردم ولی این حرفاش اندازه یه پوست تخمه برام ارزش نداره

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از راهنماییت خواهر عزیزم ولی خدا شاهده هیچوقت اویزونش نشدم هروقت اومده دنبالم سیر محبت و عشقش ...

شاید توجه زیادی باعث شده به این فکر کنه که شما همیشه هستین و هیچوقت از دستتون نمیده شاید این یه اشتباه از طرف شما باشه

شاید توجه زیادی باعث شده به این فکر کنه که شما همیشه هستین و هیچوقت از دستتون نمیده شاید این یه اشتب ...

اره اینم میشه قشنگ بهش نشون دادم دیگه نیستم یعنی گفتم یکم نباشی کلا نیستم

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2731
به خودتون برسین موهاتونو بلند کنین همیشه موهاتونو رنگ کنین ورزش کنین لباسای رنگ روشن بپوشین  هر ...

من همه این کارارو میکردم ..همیشه می‌گفت بهت حسودیم میشه و اینا ...