2752
2734
[QUOTE=105714594]هی خاهر چی بگم کاش دختره ی نکته مثبت داشت همش تو پارتی ودورهمی های مختلطه وبی حجاب، ...

بخدا من خیلی توخونه ب خودم میرسم یعنی ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی ولی این دختره همه جا بدحجابه عزیزم شوهرم یه ذره تو خیابون موهام بیرون باشه یا گلوم دیده شه ب شدت باهام برخورد میکنه ولی بهترین لباسارو توخیابون میپوشم بخدا تعریف نیس ولی میخام بگم مرده هرزه هرزس تمام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چهار سال بهش فرصت دادم درست نشد الان با پسرم خونه بابامم شوهر بی شعور منم با زنای سن بالاست زن ...

وای  دیگه به کی میشه اعتماد کردخوب عزیزم چرا به مافوق همسرت نمیگی که عذرش بخاد

دقیقا..چجوری تحمل میکنی وای😔

مجبورم خیلیا میگن جداشو ولی طلاق راهش نیس بزارم برم ک اون خیرندیده هم طلاق بگیره بیاد باخوشی زندگی کنه،بعدشم پسرم این وسط گناهی نداره تاالانشم باگریه های من عصبی شده الان خیلی قوی شدم یعنی سعی میکنم جلوش گریه نکنم ببینه وناراحت شه باکوچک ترین اشک من ی گوشه کز میکنه فقط نگام میکنه واسه همین بخاطر اونم ک شده زندگی میکنم

یه چیزی تو این مایه ها نوشته بود حال کردی زنه نوشته بود عالی بود اونم نوشته بود تو که گفتی دو دقه شد ...

یا خدااااا،بمیرم برا دلت خاهر خیلی سخته میدونم خدا جوابشونو بده

وای  دیگه به کی میشه اعتماد کردخوب عزیزم چرا به مافوق همسرت نمیگی که عذرش بخاد

اولا مدرک میخاد وگرنه به جرم تهمت بیچارن می‌کنه چون مدرک مهمه

بعدشم وکیلم نمی‌ذاره فعلا به جرم ارتباط نامشروع شکایت کنم میگه در جا اخراج میشه هم مهریه اتو نداره بده هم نفقه بچت

میگه چه سودی برات داره 

فعلا بذار مهریت تشکیل بشه تا بعد

پیج خوشمزه من @angel__dessert

خوبه تو دوران عقد فهمیدی منو بگو که وقتی حامله بودم تو گوشیش چیا دیدم پدر سگ عذابای منو با چشم میدید (آخه استراحت مطلق بودم و سرکلاژ کرده بود)بعد رفته بود دنبال کثافت کاری

از دریا آموختم:                                                          هر که از حَدَشْ گذشت                                                       غرقش کنم...