2733
2734

وای خدایا یه چیزایی تو جامعه هست😓😓واقعا اول صبحی خوندم این داستانای خیانتو بهم ریختم😔😔خدا خودش رحم کنه بهمون همسرامونو از دست این هرزه ها حفظ کنه .آمین خخخ

خدایا مراقب نینیم باش 😘😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باکره نیستم 😭😭😭

اسی اصلا حرفشو باورنکن اگه لیاقت میداشت همن بار اول گند نمیزد شوهر من دفعه اول ک خیانتش لو رفت هزارتا قسم وآیه خورد ک بخدا ال بود بل بوده بخشیدمش گفتم ی اشتباهی کرده پیغمبر ک نیس ادمه اشتباه میکنه،،،ولی ازاون روز ب بعد خیانتاش دوبرابر شده بهشم میگم میگه توبهم شک دار وفلان ولی خودشم میدونه ک میدونم ولی بخاطر بچش نمیخاد منو ول کنه مجبور واسه خراب نشدن زندگیمون همش دروغ بگم منم دیگه گذاشتم ب دروغاش ادامه بده چون تصمیم جدایی ندارم

2731
وای خدایا یه چیزایی تو جامعه هست😓😓واقعا اول صبحی خوندم این داستانای خیانتو بهم ریختم😔😔خدا خودش ر ...

هی عزیزم هرزه ها ب کنار شوهرایه حالا بعضیاشون افتضاح شدن مگه هر زن بهشون نخ داد باید سرنخو بگیرن

نمیگم مردا بی تقصیرن ولی مشکل از همجنس کثافت خودمونه که تن ب این چیزا میدن و زندگی دوتا دیگه رو میپا ...

اره واقعا حرفتم درسته من دوس دختر شوهرم خودشم متاهله دختره بی همه چیز

گوشیش و همه مدارکش دستمه میرم میدم گوشیشو درست کنن رمز گوشیشو دارم 

اگه بچه نداری ک خودتو راحت کن بابا

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738
عزیزم بنظر من همه مردا همینن  اوناییم ک میگن ن مرد ما اینطور نیست هنوز مچشونو نگرفتن  وا ...

شوهرمنم اهلش نیست ولی رسمامی گه من بلدنیستم وگرنه انجام می دادم .می گه اهل نازکشی واینانیستم.

خاک برسرشون .واقعا تحنل اینجور چیزا خیلی سخته خدا خودش کمک کنه

اره واقعا زندگی برام سخته تو لحڟه ای ک محبتم ب شوهرم گل میکنه وبغلش میکنم واقعا دست خودم نیس دوسش دارم دل ک حالیش نمیشه ویه لحظه یادم میاد از همه چی وکاراش درعرض چن ثانیه میخوره تو پرم خیلی بده واقعا

دیگ نمیزارم از ایران بره...اگر هم ببخشمش نه بهش گوشی میدم نه هیچی...

حالت خوبه واقعا!!!!!! ببخشی !!!!!!!!! مگه بار اولشه این تا آخر عمرش همینه تو که سنی نداری جوونی اگه حمایت خانواده رو داری برو به حسابش برس مرتیکه 

باکره نیستم 😭😭😭

باکرگی اصلا مهم نیست مگهع گناه کردی شوهرت بوده این مزخرفاتو بریز دور واسه خودت ارزش قائل باش نذار به جایی برسه که دیگه براش مهم نباشه که تو فهمیدی و پر رو بشه اون موقع تویی که خار و خفیف میشی اونم به کاراش ادامه میده جدایی خیلی سخته ضربه بزرگیه اما از خفت بهتره

2706