2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چیزی ک من از پارک دوبل و رانندگی فهمیدم اینه ک کلا ب حرف هیچکس گوش نکن مخصوصا تو پارک دوبل باید بصورت تجربی و چشمی اندازه ها رو یاد بگیری وگرنه هی بخای این قانونو پیاده اون قانونو پیاده کنی کلا حواست پرت میشه

من که نگاه می کنم همین که پشت ماشین جلویی رو از گوشه شیشه عقب ببینم میرم تو پارک با همون فرمون تا وسط در جلو ماشینم برسه به پشت ماشین جلویی و ایندفعه فرمون رو برعکس می چرخونم . انصافا هم خوب میشه همیشه . البته ماشین من دوربین عقب هم داره که کمکم میکنه . 

امیدوارم توضیحاتم مفهوم بوده باشه . البته همون چیزیه که سالها پیش اموزشگاه بهم گفتن . نمیدونم الانم این روش یاد میدن یا نه

میخوام گواهینامه بگیرمممم😔

مربیت یادت میده،خیلی راحته،من پارک دوبل رو خوب میرم.بار اول امتحان قبول شدم.اما نمیدونم چجوری برات توضیح بدم اینجا،.

شما بگو تا کجا پیش میری تو پارک،و کجا اشتباه میکنی،مربیت چه اشکالی ازتون میگیره؟.....شاید تونستم کمکت کنم.

2706