2733
2734
عنوان

کیا یه روش کلیدی برای پارک دوبل بلدن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24819 بازدید | 30 پست

از ماشینی که می خواهی دوبل بگیری 50 سانت یا از ارنج تا دست فاصله بده و ازش جلوترباش دنده عقب بگیر وقتی از شیشه مثلثی عقب جراغ ماشینی که میخوای دوبل بگیری دیدی سریع وایسا فرمون و موافق عقربه ساعت تا آخر بچرخان همین جوری برو تا اینکه وسط درب جلو باز هم با چراغ اون ماشین هم راستا مماس باشه بعد باز هم سریع وایسا وفرمان و خلاف جهت عقربه ساعت بچرخان شروع به حرکت کن تاماشینت تنظیم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مربیت یادت میده،خیلی راحته،من پارک دوبل رو خوب میرم.بار اول امتحان قبول شدم.اما نمیدونم چجوری برات ت ...

ببین چراغ راهنمای ماشین بغلیو از گوشه ی پنجره دیدم بچرخونم فرمونو یا باید بذارم تا وسط شیشه بیاد ؟

2728
2738
از ماشینی که می خواهی دوبل بگیری 50 سانت یا از ارنج تا دست فاصله بده و ازش جلوترباش دنده عقب بگیر وق ...

ببین یه قانون کلی بگم. ابعادماشیناباهم اختلاف داره. اگریکی بودهمه دقیقاسربه سرماشین جانبی وامیستادن. پس قاعده لچکی وانتهای خودروکناری برای همونه. اما50سانت یادست تاارنج خیلی جالبه که مربیامیگن. مااحتمالا یابایدپیاده شیم  بریم اون وروارنجمونواندازه بزنیم یابایدهمیشه کنارمون یکی نشسته باشه که باارنج اون اندازه بزنیم. اماحرکت اخروسط درب شاگرد وچرخش فرمون به چپم یه قاعده درست وکلی نیست چون اندازه درب ماشیناباهم فرق داره. واماراه درست؟؟؟ 

البته بخوای میتونم راهنماییت کنم بایه روش وفرمول کلی وراحت

اره بگو عزیزم قانون کلی شو سراپا گوشیم

کی فکرشو میکرد یه روز حرفامونو به کسایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون🙃😢
2706