2733
2734

لابد دختر جن بوده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترخانمه فقط با یه مادر زندگی میکرد ماها همه باهم بیرون میرفتیم خواهرم باهاشون میرفت خونشون اون میومد خونه ما خلاصه چهارسال شد دوستیشون یه روزی داییم و اون خانم اومدن خونه ما داییم گفت که مادرش رفته شمال برای کاری و تنهاست خونه میترسه برای همین اوردمش اینجا و مام با روی باز قبول کردیم دختر رفت طبقه بالا و بدون هیچ رودربایستی تمام وسایل منو ازاتاقم انداخت بیرون 

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا
2738

گفت اینجا دیگه اتاق منه بدون اجازه وارد اتاقم نشید بعدم درو بست رفت داخل خیلی تعجب کردم ولی چون مامانم خیلی به مهمون و احترام مهمون اهمیت میده هیچی نگفتم شبا باهم میرفتیم پشت بوم حرف میزدیم.

دخترخانمه فقط با یه مادر زندگی میکرد ماها همه باهم بیرون میرفتیم خواهرم باهاشون میرفت خونشون اون میو ...

از همون تیکه انداختنش معلوم بوده چقد پررو. بوده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

تو بهارخواب میخوابیدم هیچوقت چیزی نشده بود ک بهش شک کنیم یا چیز دیگه ای یه شب خالم اینا خونمون شام مهمون بودن سر سفره بودیم که خالم به دختره گفت معلوم نیس از کجا اومدی نه پدری نه خانواده ای این حرفا مامانم هرچی به خالم میگفت ب حرمت خونه من ساکت باش 

انگار ن انگار دختره یهو رفت داخل اتاق چادرشو سرش کرد و یه نگاه بدی ب ما داییم کرد وبدون هیچ حرفی رفت فرداش داییم زنگ زد بهش که اره ما میخوایم بیایم برا خواستگاری و تحقیق این چیزا دختره گفت باشه بیاید خالم و مامانم رفتن دم خونشون که اول با مادرش حرف بزنن

وااااایییی تند تند تایپ کن مردم از کنجکاوی

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘