2733
2739
عنوان

تنبلی و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 40 پست
دقیقا منم مشابه تو بودم بم استراحت داد گفت از شنبه دارو بخور پریود بشی.ولی من دستم نمیرفت داروبخورم. ...

وااآی آخی عزیزم مبارکه.واسه منم دعا کنید که این ماه طبیعی باردار بشم

خدایا بهت امیدوارم.یا امام حسین حاجتمو بده....
اوه چقد دارو میخوری آره واقعا به خودت استراحت بده پودر اینو فولیک بخور بجاش. آخی انشاالله که مثبته.ا ...

مرسی عزیزم.چشم. انشالله شماهم باردار شدی منو ریپلای کن

اینو فولیک برا چیه؟؟

خدایاشکرت🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش که نه ولی سرکار میرم تحرک دارم به نسبت. خب ممکن هست اگه استراحت بدم انشاالله طبیعی باردار بشم؟؟ ...

من که نشدم انشالله شما بشی

تحرک اونحوری تاثیر نداره شما برو هر شب پیاده روی

من روزای قبل و بعد تخمک گذاریم حدود چهار کیلومتر پیاده روی کردم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2728
عزیزم بنظرم بروداروهاتوبگیردوباره مصرف کن ماه اگه pcoداریم با قطع داروهادوباره نامنظم میشیم حالا ممک ...

خب پس میرم دکتر بهش میگم و مشورت میکنم باهاش.چون واقعا حیفه من الان سه چهار ماهه دقیق و منظم پری میشم نمیخوام بهم بریزم

خب حالا به نظرتون چکارکنم؟

شوهرت آزمایش داده ،؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
مرسی عزیزم.چشم. انشالله شماهم باردار شدی منو ریپلای کن اینو فولیک برا چیه؟؟

فدات باشه چشم حتما گلم. اینو فولیک یک پودر تقویت بارداری هست احتمالا منم این ماه بخرم 

2738
خب پس میرم دکتر بهش میگم و مشورت میکنم باهاش.چون واقعا حیفه من الان سه چهار ماهه دقیق و منظم پری میش ...

آره گلم همین کاروکن منم چند دوره مصرف کردم این داروهاروولی متاسفانه بعدا قطع 😭😭

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
من که نشدم انشالله شما بشی تحرک اونحوری تاثیر نداره شما برو هر شب پیاده روی من روزای قبل و بعد تخم ...

اره اینم فکر خوبیه پیاده روی 

مرسی عزیزم از راهنماییت.خب شماهم برو دکتر نگران نباش باز مرتب میشی

آره عزیزم خداروشکر مشکلی نبود

خوب خداروشکراجی

شما چندوقت اقدامی ؟چه دارویی مصرف میکردی؟؟

2706