2726
عنوان

تنبلی و بارداری

263 بازدید | 40 پست

سلام 

من تنبلی تخمدان داشتم و پلی کیستیک و متفورمین میخوردم و الان چندماهه که دقیق سر ۳۰ رروز پری میشم و از دوماه پیش دکتر بهم کلومیفن شبی دوتا از پنجم پری و اچ سی جی واسه ۱۴ پری داد من دوماه استفاده کردم و این ماه پری شدم.حالا خواستم برم دکتر که گفت میتونی این ماه استراحت بدی و دارو نخوری و یا اگه میخوای بیا دارو و اینا بدم.حالا به نظرتون استراحت بدم یا برم دوباره دارو بگیرم؟؟؟

خدایا بهت امیدوارم.یا امام حسین حاجتمو بده....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم ۲۷ سال و نیم

سلام خانومی

بنظرم سنت کم نیست که نیاز به استراحت داشته باشی

اما دکتر من میگفت وقتی این داروهای شیمیایی رو استفاده میکنی تخمدان بزرگ میشه و ممکنه خطرناک باشه

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
سلام خانومی بنظرم سنت کم نیست که نیاز به استراحت داشته باشی اما دکتر من میگفت وقتی این داروهای شیم ...

خب حالا به نظرتون چکارکنم؟

ب منم گفته باید بین هر اقدام یک ماه فاصله بدی چون امپولام قویه و شکمم آب میاره منم مثه تو عجولم و ر ...

سلام عزیزم جدی؟!خب شما مشکلتون چی بوده و چه داروهایی بهتون داد؟چندوقت اقدامی؟

بنظرم استراحت کن تا مشکلی یرات پیش نیاد ورزش میکنی؟

ورزش که نه ولی سرکار میرم تحرک دارم به نسبت. خب ممکن هست اگه استراحت بدم انشاالله طبیعی باردار بشم؟؟؟؟

سلام عزیزم جدی؟!خب شما مشکلتون چی بوده و چه داروهایی بهتون داد؟چندوقت اقدامی؟

من بدون قرص پریود نمیشم واس همین امپولای تحریک تخمدان واس تخمکگذاری لستفاده میکنم.

۶روز سینال اف. ۱۵ تا اچ ام جی. دوتاهم اف اس اچ

۸ تا فولیکول داشتم،تقریبا فردا یا پس فردا موعدمه، 

میترسمم بیبی چک بزنم.

خدایاشکرت🥰

دقیقا منم مشابه تو بودم بم استراحت داد گفت از شنبه دارو بخور پریود بشی.ولی من دستم نمیرفت داروبخورم..چندرو زبعد دلو زدم ب دریا بیبی چک زدم مثبت بود الحمدالله  

بشنو ............ باورنکن
من بدون قرص پریود نمیشم واس همین امپولای تحریک تخمدان واس تخمکگذاری لستفاده میکنم. ۶روز سینال اف. ۱ ...

اوه چقد دارو میخوری آره واقعا به خودت استراحت بده پودر اینو فولیک بخور بجاش. آخی انشاالله که مثبته.اگه مثبت شد بیا همین تاپیک بگو بهم

دوستان دلم میخواد زودتر نی نی دار بشم خواهش میکنم اگه میشه راهنماییم کنید

عزیزم بنظرم بروداروهاتوبگیردوباره مصرف کن ماه اگه pcoداریم با قطع داروهادوباره نامنظم میشیم حالا ممکنه ی دوباربعدازقطع دارومنظم باشی اما دوباره نامنظم میشی این ومن دارم بهت میگم ک دکتر همین سوزن وقرصاروبهم داد وقتی نخوردم دیگه نامنظم شدم خانومی تو مثل من نکن

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706