2733
2734
عنوان

تنبلی و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 40 پست
مرسی عزیزم از راهنماییت.خب شماهم برو دکتر نگران نباش باز مرتب میشی

آره دعاکن شوهرم راضی بشه بیاددکترآخه اونم مشکل داره آخه نمیشه ک مشکل من حل بشدواون نیاد

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
به نظرتون تو پری چه چیزایی بخورم که واسه آمادگی بارداری و تخمک و فولیکول خوب باشه؟؟؟

شما چون پلی کیستیک و تنبلی داری،علاجت فقط گرمیه،هرچقد گرمی میتونی تا قبل از نزدیکت بخور

خدایاشکرت🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چندوقت اقدامی ؟چه دارویی مصرف میکردی؟؟

من 4ساله دراقدامم تو دوره اول همین قرص سوزن هایی ک براتودکترنوشته برا منم نوشته بود ولی کلومیفن ومتفورمین و سوزن تحریک تخمدان ک از هفتم قاعدگی بایدمیزدم ک 6تابودتوهمه دوره هاداد

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
آره دعاکن شوهرم راضی بشه بیاددکترآخه اونم مشکل داره آخه نمیشه ک مشکل من حل بشدواون نیاد

اخی انشاالله که بیاد خب تحریکش کن با مهربونی و با محبت 

خدایا بهت امیدوارم.یا امام حسین حاجتمو بده....
2731
من 4ساله دراقدامم تو دوره اول همین قرص سوزن هایی ک براتودکترنوشته برا منم نوشته بود ولی کلومیفن ومتف ...

اها ولی حالا اگه همسرت هم راضی نمیشه شما برو مشکلتو حل کن ایشون هم راه میوفته کم کم وقتی ببینه شما مشکلت رفع شده

جدی مثلا چه چیزهایی بخورم؟؟

کره محلی،عسل،ارده و شیره انگور یا خرما.

سیاهدانه با عسل.

مویز و گردو،

سعی کن برنج و مرغ و ماهی کم بخوری،یا بهشون زعفرون اضاف کن ک سردیش و بگیره

موز و انبه هم گرمیه

چای کم بخور یا توش نبات و دارچین اضافه کن

شکمت و با روغن سیاهدانه ماساژ بده و ببند ک گرم بمونه.

همه اینارو انجام بده بعد موقع تخمک گذاری ک میخوای اقدام کنی،اونایی ک قاعده اورن و قطع کن،بقیشو میتونی بازم استفاده کنی

خدایاشکرت🥰
2738
کره محلی،عسل،ارده و شیره انگور یا خرما. سیاهدانه با عسل. مویز و گردو، سعی کن برنج و مرغ و ماهی کم ...

دستت دردنکنه مرسی عزیزدلم

سلام عزیزم بیبی چک من مثبت شد😍ایشالا قسمت شما و همه منتظرا🙏

سلاااااام وای خیلی خبر خوبی دادی عزیزم خیلی واست خوشحالم خیلی مبارکت باشه خداروشکر خواهش میکنم واسه منم دعا کن که تو همین ماه نی نی دار بشم.انشاالله بموقع کوچولوی نازت رو بغل بگیری و سلامت باشید