2733
2739
عنوان

بچه ها بیایید درد دل

185 بازدید | 30 پست

پدرشوهرمم گوش وایمیسه

یبار رفته بودیم بستنی فروشی از این شیک و پیکا 

همیشه اون حساب میکنه 

این دفعه قرار بود ما حساب کنیم

شوهرم رفت حساب کنه

من یه چیزی میخواستم به سفارشا اضافه کنم رفت پیش صندوق شوهرم داشت میگفت خیلی گرون شده دیگه چیزه دیگه نگیر 

برگشتم دیدم پشت سرم وایساده داره گوششم به حالت فال گوش کرده سمت ما بعد با من برگشت نشست سر میز منظورم که برای حساب کردنم و تعارف نیومده بود

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

مادرشوهرمم وایمیسه

مثلا خودشو میزنه به خواب

یا میاد پشت درا که صدامون کنه بعد میبینه داریم حرف میزنیم وایمیسه همونجا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

یبارم تو یه دفترچه یه چیزای خصوصی نوشته بودم رفت خوند

بعدا از زبون بقیه شنیدم

یا تو پارکینگ که میریم از پنجره وایمسه گوش میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبارم تو یه دفترچه یه چیزای خصوصی نوشته بودم رفت خوند بعدا از زبون بقیه شنیدم یا تو پارکینگ که میر ...

یاخدا چقد بیکارن فضول

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2728
خدابهت صبربده باهاشون تویه خونه زندگی میکنی،هربارحس کردی فالگوش وایستادن ازاونابدبگووقتی بهت گفت چرا ...

تو یه خونه نیستیم ولی هم اونا چندروز میان میمونن خونه ما هم مامجبوریم بریم بمونیم

همه مسافرتمونم میان

😐خیلی رو مخ بید

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
😐خیلی رو مخ بید

اوهوم😭

اصلا واسم مهم نیس چیا میشنون

ولی کاره ناراحت کننده ایه

خب چیز مهمی نبوده بیخیال 

واقعا یعنی من بی خود ناراحتم؟ 

اوهوم😭 اصلا واسم مهم نیس چیا میشنون ولی کاره ناراحت کننده ایه

بخاطر همین دلت گرفته؟جای اینکه گوش اونا بگیره دل تو چرا گرفته بخندبابا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بخاطر همین دلت گرفته؟جای اینکه گوش اونا بگیره دل تو چرا گرفته بخندبابا

دیروز تماس تصویری داشتن با بچه ها

منو شوهرمم اینور داشتیم حرف میزدیم

ساکت شده بودن تا بشنون ما چی بهم میگیم

واقعا یعنی من بی خود ناراحتم؟  

اره بابا چیز مهمی نیست ولی خب مسلما نگران پسرشونن و پبگیرشنن  به نظرم‌له محبت هردوتون نیاز دارن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
دیروز تماس تصویری داشتن با بچه ها منو شوهرمم اینور داشتیم حرف میزدیم ساکت شده بودن تا بشنون ما چی ...

وای😩😑😆خیلی درعذابن ببین یبار حرفای اونطوری بزن ب شوهرت مادرشوهرت بپوکه😆

اره بابا چیز مهمی نیست ولی خب مسلما نگران پسرشونن و پبگیرشنن  به نظرم‌له محبت هردوتون نیاز دارن ...

نمیفهمم

یبار مامانم گفت گوشی داداشتو باز کن ببینم زندگیش خوبه از مسیجاش

بعد خودش گفت نه ما حق نداریم وارد حریم خصوصیشون بشیم

خوب چرا از پسرشون نمیپرسن از زندویت راضی هستی یانه مااصلا باهم دعوا نداریم بچه هامون خوب اخه چی باعث شده درمورد پسرشون نگران بشن؟ 

من همیشه از مادرشوهرم بخاطر شوهرم تشکر میکنم

یا مشکلی باشه میرم بهش میگم مثلا میگم این روزا اعصابش بخاطر فلان چیز خورده یا خونه فلان مشکل رو داره... نمیدونم واقعا 

من هرکاری که اونا از عروسشون انتظار دارن کردم