2737
2739
عنوان

امان ازخانواده شوهر🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 66 پست
این ک اونا توقع دارن بابات خرج پسرشونو بده میگیم نادونن، اما شوهرت چرا این توقعو داره و باهات دعوا م ...

نه انتخاب درستی ک ندارم ولی خب خوبیم داره به هرحال طلاقم راحت نیس.شوهرمم بچس واقعا نمیدونم امیدوارم متوجه کاراش بشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خب نمیتونم دانشجوام تواین شهر😂اونم دوره سربازیشه.عروسیوخودمم دوس ندارم زودبگیرم والاانتطاریم ازش ...

شوهرت اومده زن گرفته ، بعد زنگ زده از پدرش درخواست نون و تخم مرغ داده  

چند سالشه؟؟؟

واقعا پیش خودتون چی فکر کردید 

تخم مرغ شونه ای ۱۲هزار تومنه

عزت نفس داشتن چیز بدی نیست 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2731
شوهرت اومده زن گرفته ، بعد زنگ زده از پدرش درخواست نون و تخم مرغ داده     چند سالشه؟؟؟ و ...

عزیزم عزت نفس داره ک حلقه ازدواجم و سرویس طلامو سفره عقدوخریدعقد وشب یلداییمو ولب تابو همه چی خودش برام خرید بدون هزارتومن کمک ازپدرش.الان یکم دستش تنگه به قول خودتون شونه تخم مرغ ۱۲تومنی ارزش داشت ک پدرش اینجوری باهاش حرف بزنه؟اونم پسری ک از۱۱سالگی خودش خرج خودشو دراورده و کمدخونشونو ومیز وکامپیوتر وحتی گوشی باباشو براشون خریده. منم فقط محض خنده تاپیک زدم وگرنه ذات گداشونو خیلی وقته شناخنم

عزیزم عزت نفس داره ک حلقه ازدواجم و سرویس طلامو سفره عقدوخریدعقد وشب یلداییمو ولب تابو همه چی خودش ب ...

میگفتی برا خنده است الکی حرص نمیخوردیم که یه مرد زحمتکش چرا باید برا یه تخم مرغ ،غرور خودشا زیر پا بزاره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

پدرشوهر من فوق العاده دست و دلبازه ولی وضع مالیش اصلا خوب نیس چیزی نداره که بهمون بده😁کارت پولش همیشه دست شوهرمه ولی ما هرگز چیزی ازش برنمیداریم البته خودش میگه پول کم آوردید بردارید

میگفتی برا خنده است الکی حرص نمیخوردیم که یه مرد زحمتکش چرا باید برا یه تخم مرغ ،غرور خودشا زیر پا ب ...

حرص نخورعزیزم.عوضش بازم بهش یاداوری شد چقدبراخانوادش مهمه 😐

2738
پدرشوهر من فوق العاده دست و دلبازه ولی وضع مالیش اصلا خوب نیس چیزی نداره که بهمون بده😁کارت پولش همی ...

اون مهربونیه که خرج میکنن پدرشوهرتون😍هزاربرابرشم برمیگرده بشون انشالله

اون مهربونیه که خرج میکنن پدرشوهرتون😍هزاربرابرشم برمیگرده بشون انشالله

ان شالله ممنون😍بله مهربونیش از همه چی ارزشمندتره،😍،ان شالله شما هم وضعتون انقد خوب بشه که هرگز به کمک کسی نیازی نداشته باشید😍😘روزای سخت بالاخره تموم میشه غصه نخور

ان شالله ممنون😍بله مهربونیش از همه چی ارزشمندتره،😍،ان شالله شما هم وضعتون انقد خوب بشه که هرگز به ...

مرسی از آرزوی قشنگت عزیزم😍❤انشالله شمام همینطور ازهمه جهت اززندگیتون مهربونی بیاد

سلام دوستای عزیز کرمهای گیاهی ارگانیک درست میکنم..ارشد صنایع غدایی هستم 

کرم ضد آفتاب و آبرسان با روغن آرگان 

همه انواع کرم دست و صورت وضد اگزما

بدون مواد نگهدارنده و شیمیایی

09378133988 شماره واتساپ برا پرسش سوالاتون

نه بخداازاولم شناخت داشتم حتی سرویس طلا وحلقمو شوهرم خرید اونا نه عیدی یه یلدایی هیچ رسمی برام انجام ...

بابات دختر شوهر داده  فرزند خونده که قبول نکرده 

خیلی رو دادی یه بار گربه رو بکش خیال خودت وشوهرت وخانوادشو راحت کن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بابات دختر شوهر داده  فرزند خونده که قبول نکرده  خیلی رو دادی یه بار گربه رو بکش خیال خود ...

اره ولی تنهااستدلالشون اینه عقدی خرجت با باباته .تازه هوای مارواول زندگی داشته باشه چی میشع مگه

2706