2737
2739
عنوان

امان ازخانواده شوهر🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 66 پست
خسبس نیستن پس.دوس ندارن براشما خرج کنن مادرشوهرمن طوریه ک تواین یه سال ونیم فقط دودست لباس تنش دیدپ ...

اره فقط برای ماتنها خسبسن برای خودشون نیستن..خدا لعنتشون کنه😖

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم شرایطشونداریم احتمالا چن سال بعد.الانم خرج خونه همه چی باخودمونه فقط شوهرم گف نون وتحم مرغ ب ...

به نظرم برو خونه پدرت عزیزم تا شرایطش فراهم بشه حتما عروسی بگیره همینجوری باهاش بمونی دیگه فکر نکنم با این شرایط باباش و خودش برات عروسی بگیرن ها البته اگه عروسی برات مهمه...بعدشم کاری به پدرش ندارم که اونجور برخورد کرده ولی هرچقدرم که شرایط سخت باشه این وظیفه شوهرته که خودش خرجشو بدهدحتی اگه شده بره نظافت راه پله کنه!!اصلا و ابدا نباید انتظار از بقیه داشت.بابای من میاد خونمون یه وقت چیزی دستش میگیره میاره(بابام از روی عادت اینکارو میکنه اخلاقشه)شوهرم خیلی ناراحت میشه دعوا میکنه با من میگه چرا میاره.به نظرم خواهرانه دارم بهت میگم برگرد خونه پدرت .

خب اخه من دانشجوام تادرسم تموم نشه دلم نمیخوادعروسی بگیره مسئولیتم زیادمیشه درسامم خیلی سنگینه

خب مگه الان‌سر‌زندگی نیستین؟بعد عروسی هم همینه...

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
واااااااای خداصبرت بده امیدوارم سرخونه وزندگیت شوهرت توقع کمک مالی ازپدرت دیگه نداشته باشه

منم امیدوارم.ولی انقد توسرش میخونن رابطشوباخانوادم خراب کردن مریص میشن حالشونونمیپرسه بااینکه بابام فقط ۳ یا۴پلیون خرج کرو ک بیادتوشهری ک من هستم باهم باشبم

وای بدترین خصلت خسیسیه

اره واقعا

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خب مگه الان‌سر‌زندگی نیستین؟بعد عروسی هم همینه...

نه خب خیلی وظیفه هاکمتره.واقعا بعدعروسی همین مهمونی گرفتناش ادمو ازدرس میندازه الان عقدم حداقل خانواده وفامیل من ازمون انتظاری ندارن

منم امیدوارم.ولی انقد توسرش میخونن رابطشوباخانوادم خراب کردن مریص میشن حالشونونمیپرسه بااینکه بابام ...

اخی عزیزم...چه بد

2738
منم امیدوارم.ولی انقد توسرش میخونن رابطشوباخانوادم خراب کردن مریص میشن حالشونونمیپرسه بااینکه بابام ...

اهااان از اول میگفتی..پس همه ی این لجبازیا سر اینه که عزیز دردونشون و بردی شهر خودت👌😂چقد این خانواده ها احمقن خداااا..عزیزم رو شوهرت خیلی کار کن اینجوری که فاییده نداره..آدم عاقل با ۴ تا حرف اینجوری باور نمیکنه...

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
این وسط اگر شوهرت ادم درستی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اگر بخواد دم به دم خانواده ش بده بدبخت ...

نه روک نمیدم.خودشم یکم بهترشده فقط اگ باخانوادش زیادتنهابمونه اخلاقص عوض میشه

اهااان از اول میگفتی..پس همه ی این لجبازیا سر اینه که عزیز دردونشون و بردی شهر خودت👌😂چقد این خانوا ...

اره دقیقققاااا مادرشوهرم هنوزم بعش میگع نمیشه اینجارو ول کنی بیای پیش ما چون خرجت خیلی اینجازیاده زنت ولخرحه.😐بااینکه من خرحم بابابامه

به نظرم برو خونه پدرت عزیزم تا شرایطش فراهم بشه حتما عروسی بگیره همینجوری باهاش بمونی دیگه فکر نکنم ...

من خب نمیتونم دانشجوام تواین شهر😂اونم دوره سربازیشه.عروسیوخودمم دوس ندارم زودبگیرم والاانتطاریم ازشون ندارم گفنم هیچ رسمب برام انجام ندادن حتی ارایشگاه روزعقد بردنم باهام دعواکرون ولی الان سرنون وتخم مرغ زورم اومد😐

من خب نمیتونم دانشجوام تواین شهر😂اونم دوره سربازیشه.عروسیوخودمم دوس ندارم زودبگیرم والاانتطاریم ازش ...

نمیدونم والا خودت صلاح میدونی.ولی درکل تو زندگی هر چی از بقیه انتظار نداشته باشی بهتره خودت ارامش داری

2706