2733
2739
عنوان

امان ازخانواده شوهر🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 66 پست
مادرشوهرمنم هی میگه پسرآدم وقتی میادخونه مادرش باید قبلش بره گوشت بخره بشینه بازنش تیکه کنه بعدبیاره ...

بگو بیا  

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهر منم خیلی زیاد خسیسن..

ماهم غریبم و یه بچه کوچولو داریم وقتی میان دیدنمون دریغ ازیه سوغات یایه هدیه کوچولو برای نوشون..😔😔😔ولی میان پیش ما فقط میرن برای خودشون خرید از پوشاک لباس بگیر تا تنقلات برای خودشون میخرن میبرن.....هی خداااااا شکرت 

شانس هیچی نداشتم😭😭😭

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2731
نمیدونم شرایطشونداریم احتمالا چن سال بعد.الانم خرج خونه همه چی باخودمونه فقط شوهرم گف نون وتحم مرغ ب ...

اینجوری که فاییده نداره..یا برو خونه بابات بگو عروسی بگیره شوهرت...یا قید عروسی رو بزن ..هم با همید هم عقدین منتظر چند سال بعد عروسی؟نمیشه ک

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
هیچوقت انتظار کمک از خونواده همسرم ندارم شمام نداشته باش ولی خودت، نمیدونستی، پسر سرباز وضعش چیه؟! ...

نه بخداازاولم شناخت داشتم حتی سرویس طلا وحلقمو شوهرم خرید اونا نه عیدی یه یلدایی هیچ رسمی برام انجام ندادن هرچی بوده شوهرم خریده. ولی الان دعواشون سرنون وتخم مرغ زوربود واینکه انتطار دارن بابام همش به شوهرم وحنی اوناپول بده. یه مدت میخواستن پسرشونوبفرستن دانشگاه ازاد انتظارداشتن پول دانشگاشوبابام بده😐

2740
این دیگه از عقل کم شوهرته عزیزم..بهش و هم پول نداری هم رو داری؟همین که دارم باهات میسازم کلاتو بنداز ...

میگم ولی روش زیاده. البته خودش پشیمون میشه ازحرفاش ولی موقع دعوافقط چدت وپرت میگه ک بابات هوامونونداره

یامثلا خونه مادرشوهر که میریم به تعداد نفرات میوه میزاره توظرف😖😖😖

البته غذا هم همینجور...همیشه غذا کم میاد🙊🙊🙊

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
نه بخداازاولم شناخت داشتم حتی سرویس طلا وحلقمو شوهرم خرید اونا نه عیدی یه یلدایی هیچ رسمی برام انجام ...

این وسط اگر شوهرت ادم درستی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

ولی اگر بخواد دم به دم خانواده ش بده بدبخت میشیا

بهشون رو نده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خانواده شوهر منم خیلی زیاد خسیسن.. ماهم غریبم و یه بچه کوچولو داریم وقتی میان دیدنمون دریغ ازیه سوغ ...

خسبس نیستن پس.دوس ندارن براشما خرج کنن مادرشوهرمن طوریه ک تواین یه سال ونیم فقط دودست لباس تنش دیدپ اونم انقدپوشیده گشاده ده برابر اندازه خودشه

اینجوری که فاییده نداره..یا برو خونه بابات بگو عروسی بگیره شوهرت...یا قید عروسی رو بزن ..هم با همید ...

خب اخه من دانشجوام تادرسم تموم نشه دلم نمیخوادعروسی بگیره مسئولیتم زیادمیشه درسامم خیلی سنگینه

نه بخداازاولم شناخت داشتم حتی سرویس طلا وحلقمو شوهرم خرید اونا نه عیدی یه یلدایی هیچ رسمی برام انجام ...

این ک اونا توقع دارن بابات خرج پسرشونو بده میگیم نادونن، اما شوهرت چرا این توقعو داره و باهات دعوا میکنه؟! انتخاب درستی داری بنظرخودت؟! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

واااااااای

خداصبرت بده

امیدوارم سرخونه وزندگیت شوهرت توقع کمک مالی ازپدرت دیگه نداشته باشه

2706