2737
2739
عنوان

امان ازخانواده شوهر🤦‍♀️

655 بازدید | 66 پست

من وشوهرم عقدیم تویه شهردورازخانواده هامون زندگی میکنبم اجباراخونه اجاره کردیم باهمیم.توتاپیکای قبلم گفتم ازخسیسی خانواده شوهرم وخودشوهرم.

بیچاه شوهرم انقدخونه براش خرج برداش توحسابش ۷۰هزارتومن مونده.سربازم هس حقوقشم نمیریزن بیچاره چنجاهمزمان شب وروز کشیک میره.

دیشب زنگ زد به خانوادش گف میتونین برامون یکم خوراکی بفرستین پول ندارم بخرم.باباش بادعواگف چرامابخریم خودت بخر خانواده زنت بخرن ماچرابخریم

بیچاره شوهرم سرخ شد دوس نداش جلومن اونجوری بهش بگن.حق داره طفلک باهمچین خانواده ای پولاشو خرج نکنه چون واقعا پشت وپناه وحامی نداره حالامیفهمم رفتاراش ازخساست نیس مجبوره جم کنه پولاشو البته یه ریزخساستیم داره.بچه هاخانواده شوهرشمام همینجورخسیسن یافقط مال من انقد دست ودلبازن🤩🤑

خانومهاسایت دیروز قطع بود یاواسه من اینجوری بود.همش میزد خطا درسایت یامینوشت گوشی خود رارفرش کنید؟؟تولو خداجواب بدین🙏

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

خودتون زندگیتون و بسازین بهتره..دیگه وقتی با این شرایطش قبولش کردی باید تا آخرش همراهش باشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودتون زندگیتون و بسازین بهتره..دیگه وقتی با این شرایطش قبولش کردی باید تا آخرش همراهش باشی

من که چیزی نمیگم فقط انقدخانوادش توگوشش میخونن که وطیفه خانواده زنته بهت پول بدن شوهرمم جوگیرمیشه میادباهام دعوامیکنه حرص میخورم فقط

2738
مال ما اندازه ی خودمون دارن و انتظار کمک .  اینقدر از شوهرم توقع دارن ک الان شوهرم باهاشون حرف ...

مادرشوهرمنم هی میگه پسرآدم وقتی میادخونه مادرش باید قبلش بره گوشت بخره بشینه بازنش تیکه کنه بعدبیاره بچینه توفریزر😐یاگاهی مبگه حقوق اولتون مال منه

خانواده شوهر دوست ندارن برای عروس خرج کنن برای منم همین ان

دقیقا 

باورت میشه سوسی برامون دودونه گذاشته بودن چون فک میکنن شوهرم سرکارغذامیخوره میترسن من بخورم😂

هیچوقت انتظار کمک از خونواده همسرم ندارم

شمام نداشته باش

ولی خودت، نمیدونستی، پسر سرباز وضعش چیه؟! با نگاه و حساب باز کردن ب کمک خونواده همسرت ازدواج کردی؟!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من که چیزی نمیگم فقط انقدخانوادش توگوشش میخونن که وطیفه خانواده زنته بهت پول بدن شوهرمم جوگیرمیشه می ...

این دیگه از عقل کم شوهرته عزیزم..بهش و هم پول نداری هم رو داری؟همین که دارم باهات میسازم کلاتو بنداز هوا .والاااا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706