2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکترم گفت دوهفته دیگه بیا بهت تاریخ زایمان بدم,همش بیدارم باورم نمیشه داره تموم میشه. هم خوشحالم هم ناراحت

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
دکترم گفت دوهفته دیگه بیا بهت تاریخ زایمان بدم,همش بیدارم باورم نمیشه داره تموم میشه. هم خوشحالم هم ...

مبارکه عزیز. انشالله به سلامتی بغلش کنی. 

مم خودم خواب عچیب دیدم دیگه خوابم نبرد

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2740
اره.بارداری هم لذتی داره با تموم سختیش

خیلی...من دوس داشتم. حس میکنم خانما تو بارداری به خدا نزدیکترن,هرچی میگن خدا میشنوه...ان شاءالله قسمت همه منتظرا...آمین

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
بچه شیر میدادم 

اي جاااااااان😍😍 

خوش بحالت ك بيدار ميشي متوجه ميشي منكه از ترس طلف شدن بچم از گريه تو شب يا اينكه خوابم ببره روش بغلتم سمت بچه دار شدن نميرم فلا😆