2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخت اذیت م کرد بدجور البته اگه واقعا بختک باشه چون از بختک بدر بود صدام میزد میگفت خوابی بعد یکی دیگه میگفت آره خوابه خخخخخخخخ

صبح ک بلند میشم تمام بدنم کبود و درد داره خیلی خیلی درد داره الانم از درد دارم منفجر میشم

ب شوهرم گفتم ی چیزی تو خونه هست میگه نه حتی پسرمم متوجه شده

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2728

بچه مو شیر میدادم 

شوهرم برای این که نی نی شبا نمیخوابه جاشو جدا کرده تو حال می‌خوابه که میره سرکار اذیت نشه طبیعیه این رفتارش؟ میترسم به همین روال عادت کنه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
برو دکتر عزیزم منم تازه خوب شدم ,

مرسی 

برم دکتر امپول میده بهم دوس ندارم اخه هیچ علامت سرماخوردگی ندارم فقط گلوم درد میکنه خیلی چن شبه قرصم حتی میخورم فایده نداره میگم نکنه سرطان لوزه دارم🤔

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
دکترم گفت دوهفته دیگه بیا بهت تاریخ زایمان بدم,همش بیدارم باورم نمیشه داره تموم میشه. هم خوشحالم هم ...

واي ميگن از شيرين ترين و ترسناك ترين لحظات زندگي روزاي نزديك شدن ب زايمانه😍

2738
مبارکه عزیز. انشالله به سلامتی بغلش کنی.  مم خودم خواب عچیب دیدم دیگه خوابم نبرد

مرسی خانمم.. 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
مرسی  برم دکتر امپول میده بهم دوس ندارم اخه هیچ علامت سرماخوردگی ندارم فقط گلوم درد میکنه خیلی ...

نه بگو امپول نمیزنم ,الکی بگو حساسیت داشتم, از گلو درد شروع میشه میرسه به ابریزش, اگه ادامه دار شد حتما دکتر برو

عزیزم باکتریایی باشه رو دریچه قلبت میشینه هااا , باید درمان شی

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
واي ميگن از شيرين ترين و ترسناك ترين لحظات زندگي روزاي نزديك شدن ب زايمانه😍

خیلی حس خاصیه... 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
نه بگو امپول نمیزنم ,الکی بگو حساسیت داشتم, از گلو درد شروع میشه میرسه به ابریزش, اگه ادامه دار شد ح ...

مرسی چشم عزیزم 

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
بچه مو شیر میدادم  شوهرم برای این که نی نی شبا نمیخوابه جاشو جدا کرده تو حال می‌خوابه که میره ...

يادمه برادر منم تا بچشون نوزاد بود تا سه ماه اينجوري بودن ولي بعدش طاقت نمياورد نصف شب ميرف پيششون 

مگه چقد اذيت ميكنه خب توم تنهايي گناه داري ك😬