2737
2739
گرمی جاتم میتونه منشاء باشه

عه 

اخه میدونی لوزم سوراخ سوراخ شده مث حباب حبابه میدونی چجوری سوراخ نیستا حباب حبابه 

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترمو نمیتونم از پوشک بگیرمش چندوقته درگیرم اصلا همکاری نمیکنه براهمین دوباره پوشکش کردم اعصابم خرد ...

عزيزم روشتو عوض كن صبوري كن خيلي سخته ولي ميشه ايشالله

اتفاقا دختر يكي از فاميلامونو پنج سالگي با زور مشاور از پوشك گرفتن  دگ عقلش ميرسيد لج ميكرد 😕

بخت اذیت م کرد بدجور البته اگه واقعا بختک باشه چون از بختک بدر بود صدام میزد میگفت خوابی بعد یکی دیگ ...

وای این حرفا رو نزن،همه جا تاریکه ،قلبم اومد تو حلقم. جدی که نمیگی؟ واقعا حس میکنی؟

غصه نخور درست میشه.
2738
بخت اذیت م کرد بدجور البته اگه واقعا بختک باشه چون از بختک بدر بود صدام میزد میگفت خوابی بعد یکی دیگ ...

منم خیلی اجنه اذیتت میکنه

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
وای این حرفا رو نزن،همه جا تاریکه ،قلبم اومد تو حلقم. جدی که نمیگی؟ واقعا حس میکنی؟

بخدااا

منم از وقتي خوندم سيخ نشستم اينور اونورو نگا ميكنم ارترود. گردن گرفتم 😂

يادمه برادر منم تا بچشون نوزاد بود تا سه ماه اينجوري بودن ولي بعدش طاقت نمياورد نصف شب ميرف پيششون&n ...

شبا اصلا نمیخوابه بعدم تا چله ش نشه برق اتاق رو روشن میزارم 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
شبا اصلا نمیخوابه بعدم تا چله ش نشه برق اتاق رو روشن میزارم 

عزيزممممم

اوايلش ك خيلي سختي داره😪 ايشالله يكم ك جون بگيره خوب ميشه ب همسرتم بيشتر محبت كن خودتم لوس كن والا

نزار ني ني يذرم فاصله بندازه بينتون حتي با خوابش