2733
2734
عنوان

تو خیابون دماغما مسخره میکنن

3020 بازدید | 97 پست

من دماغما عمل کردم. متاسفانه دکتر عوضیم دماغما سرسره ای عمل کرد و البته ی مقدارم بزرگه. همون اول یکی از آشناهامون ک چشم دیدنما نداشت بهم میگفت فلانی دماغشا عمل کرده عین ک و ن اردک برده بالا... یا دماغت سرسره ایه، من به دکترم گفتم طبیعی عمل کن سرسره ای مرسره ای نمیخام اصلا... 

بعضی وقتا دوتا خانوم ک رد میشن یکیشون میزنه ب اون یکی میگه دماغ اینو ببین. تا حالا دوسه بار اینطور شده ک دیشب رفتم تو ی مغازه ی خانومی ک تازه دماغشا عمل کرده بود با ی نفر دیگه در مورد دماغم ی چیزی گفتن و هارهار خندیدن. 

نمیدونم چرا اگر مسخره میکنن تو چشم خودم جوری ک بفهمم اینکارو میکنن! 

چرا بعضی ادما اینقدر پستن؟ 

اعتماد ب نفسما از دست دادم. عمل مجدد رو میترسم چون ی آشناهامون بعد چندبار عمل واقعا دماغش ناجور شد. فقط بگین چجوری رفتار کنم با اینجور آدما.؟ 

و اگه خودتون جز اینجور ادما هستین ک متاسفم

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید چون قشنگ شده مسخره میکنن از حسادتشون روی شمام تاثیر گذاشته فک میکنی بد شده . 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2740
عکس فکر کنم عدم اعتماد بنفس داری ک  اولا عمل کردی.دوما به بقیه اهمیت میدی

ن دماغم بد نبود ولی ذوق زیباتر شدن داشتم. بعد شما ک تو موقعیت من نیستین ک همه ب دماغتون توجه کنن 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
عزیزم متاسفانه عمل بینی ریسک بزرگیع من خودم جراحی کردم و فوق العاده راضیم اینم بگم ک 2سال راجب دکترم ...

کجا عمل کردین . هزینش چقدر شد؟

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎
شاید چون قشنگ شده مسخره میکنن از حسادتشون روی شمام تاثیر گذاشته فک میکنی بد شده . 

اخه خودمم دوسش ندارم

هردکتری ی سبکی داره برا جراحی اگر از بیماراش تحقیق میکردی یا اصلاوبیماراشو میدیدی میتونستی بفهمی ک سبک عمل بینیش چجوره...مثلا من  بیمارای دکترم و ک دیدم متوجه شدم دکترم قوس و شیب و سربالایی بینی متناسب با صورت طرف میدع 

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢
2706