2726
عنوان

تو خیابون دماغما مسخره میکنن

3000 بازدید | 97 پست

من دماغما عمل کردم. متاسفانه دکتر عوضیم دماغما سرسره ای عمل کرد و البته ی مقدارم بزرگه. همون اول یکی از آشناهامون ک چشم دیدنما نداشت بهم میگفت فلانی دماغشا عمل کرده عین ک و ن اردک برده بالا... یا دماغت سرسره ایه، من به دکترم گفتم طبیعی عمل کن سرسره ای مرسره ای نمیخام اصلا... 

بعضی وقتا دوتا خانوم ک رد میشن یکیشون میزنه ب اون یکی میگه دماغ اینو ببین. تا حالا دوسه بار اینطور شده ک دیشب رفتم تو ی مغازه ی خانومی ک تازه دماغشا عمل کرده بود با ی نفر دیگه در مورد دماغم ی چیزی گفتن و هارهار خندیدن. 

نمیدونم چرا اگر مسخره میکنن تو چشم خودم جوری ک بفهمم اینکارو میکنن! 

چرا بعضی ادما اینقدر پستن؟ 

اعتماد ب نفسما از دست دادم. عمل مجدد رو میترسم چون ی آشناهامون بعد چندبار عمل واقعا دماغش ناجور شد. فقط بگین چجوری رفتار کنم با اینجور آدما.؟ 

و اگه خودتون جز اینجور ادما هستین ک متاسفم

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاید چون قشنگ شده مسخره میکنن از حسادتشون روی شمام تاثیر گذاشته فک میکنی بد شده . 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
عکس فکر کنم عدم اعتماد بنفس داری ک  اولا عمل کردی.دوما به بقیه اهمیت میدی

ن دماغم بد نبود ولی ذوق زیباتر شدن داشتم. بعد شما ک تو موقعیت من نیستین ک همه ب دماغتون توجه کنن 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
عزیزم متاسفانه عمل بینی ریسک بزرگیع من خودم جراحی کردم و فوق العاده راضیم اینم بگم ک 2سال راجب دکترم ...

کجا عمل کردین . هزینش چقدر شد؟

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎
شاید چون قشنگ شده مسخره میکنن از حسادتشون روی شمام تاثیر گذاشته فک میکنی بد شده . 

اخه خودمم دوسش ندارم

هردکتری ی سبکی داره برا جراحی اگر از بیماراش تحقیق میکردی یا اصلاوبیماراشو میدیدی میتونستی بفهمی ک سبک عمل بینیش چجوره...مثلا من  بیمارای دکترم و ک دیدم متوجه شدم دکترم قوس و شیب و سربالایی بینی متناسب با صورت طرف میدع 

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢
2706