1464
1411

خواهرام اصلا نميفهمن تخمك گذاريشون كى هست ولى نفرى دو الى سه تا پسر دارن و دختر اصلا نداريم تو خانواده

روزى عاشق شدم عاشق كسى ك فكر ميكردم مرد هست و ميشه بهش تكيه كرد خودشو خيلى خوب نشون داد اونقدر خوب ك بخاطرش جلو خانوادم وايسادم تو نامزدى پى ب قسمتى از بديهاش بردم و خواستم جداشم اما خانوادم گفتن ما چندسال ابرومونو گذاشتيم پاى نامزديتون بهم نزن برو سر زندگيت خوب ميشه!! رفتم سرزندگيم تقريبا يكسال اول خوب بود اما از سال دوم نشون داد مرد نيست تكيه گاه نيست منم مجبور شدم ب سوختن و ساختن چون نه خانوادم پشتم هستن واسه طلاق و نه شوهرم طلاقم ميده!!تا الان همه فقط خنده هاى مصنوعيمو ديدن و حسرت خوردن حسرت يه خوشبختى پلاستيكى نذاشتم كسى بفهمه چى ميكشم اما يه روز شوهرم افسار پاره كرد جلوى خانوادم لهم كرد باهام بدرفتارى كرد ب حديكه همه فهميدن من چقدر بدبختم و الان تنها بك حرف خواهرم تو گوشمه ك گفت گيتا خيلى ناراحتتم شوهرت خودراى هست و تو هم بايد اطاعت كنى ازش گفت خداصبرت بده!!!! دلم شكست خواهرا اينقدر گريه كردم ك چشمام ميسوزه و ديگه نميتونم باز نگهشون دارم اومدم بگم تصميم ب خودكشى دارم زندگيم ب اخر رسيده اما جراتشو هنوز ندارم اگر الان امضامو خوندين التماستون ميكنم واسم دعاكنين يا دلم اروم بگيره و ابروى رفتم برگرده يا جرات خودكشى رو خدابهم بده تنها ارزوم مرگ خودم و شوهرمه!!😔😔😔😔😔

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

اوووووهاینهمه ننه مادربزرگای ما پسر زاییدن اونموقع اونا چه حالیشون میشد تخمک مخمک آخه

همه چی دست خداست

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

من ۲۲ سیکلم اقدام کردم یعنی ۶ روز ب پریودم باردار شدم پسره تخمک گزاریم نبود

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

چون اين يه فاكتوره ...

اونايي كه ٤تا پسر دارن كه همه روز تخمك گذاري اقدام نكردن

يه دليل خاص داره كه شايد هنوز كسي جوابي براش نداره 

تغذيه پدر و مادر 

سيستم بدنشون 

و در نهايت خواست و مصلحت خدا كه بر همه چيز مقدمه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا حول ولا قوه الا بالله خدايا شكرت....خدايا سالم بياد تو بغلم ...خدايا دامن همه منتظرا سبز بشه 🙏🏻🌱 تاپيك ماماناي٩٩
1334
من ۲۲ سیکلم اقدام کردم یعنی ۶ روز ب پریودم باردار شدم پسره تخمک گزاریم نبود

واقعا ٦روز موتده به پري باردار شدي؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا حول ولا قوه الا بالله خدايا شكرت....خدايا سالم بياد تو بغلم ...خدايا دامن همه منتظرا سبز بشه 🙏🏻🌱 تاپيك ماماناي٩٩
واقعا ٦روز موتده به پري باردار شدي؟؟ 

اره چون از دستم در رفت ب هوایه اینکه تخمک گزاریم نیست و نزدیک پریودمه قرص اورژانسی نخوردم برا همین روزشو قشنگ میدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1476
خدا حفظش کنه عزیزم 😍

مرسی💜

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوووووهاینهمه ننه مادربزرگای ما پسر زاییدن اونموقع اونا چه حالیشون میشد تخمک مخمک آخه همه چی دست خد ...

نه مهم نيست كسي بدونه 

انا شايد شانسي روز تخمك گذاري بوده اقدام 

اما اونهايي مه كنترل ميكنن بودن كساني كه غير از اين ايام بوده پسر دار شدن 

شايد معاشقه اشون قبل اقدام زياد بوده 

كه باعث شده محيط فراهم بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره چون از دستم در رفت ب هوایه اینکه تخمک گزاریم نیست و نزدیک پریودمه قرص اورژانسی نخوردم برا همین ر ...

خدا نگهش داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508