2737
2734
عنوان

اینایی که توی نی نی سایت میگن شوهرم یا خواستگارم ثروتمنده😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 67 پست
عزيزم واسه امضات صلوات فرستادم ميشه بپرسم مشكلت چى بوده اين ٧ سال؟ اگر دوست ندارى جواب نده عزيزم ...

عزيز دلم من تنبلي تخمدان داشتم ى همسرم كم تحركي

دكتر زياد رفتم اما همش مقطعي

ما ايران نيوديم و دكتر خوب نميشناختم 

مرخصي نداشتيم بيايم ايران چن ماه بمونيم پيگير باشيم

اين سري ٦ ماه مونديم و اي وي اف كردم

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اگه از صدتا یکیشون پولدار باشه😒😒کسی که پولداره هزارتا تفریح و مسافرت داره بنظرت صبح تا شب میا ...

همونو بگووو 

ما رو حساب نمیکنن که 🤣🤣🤣🤣

موفقیت واقعی هرگز بهت هدیه داده نمیشه، تو باید خودت بدستش بیاری.
2731
عزيزم واسه امضات صلوات فرستادم ميشه بپرسم مشكلت چى بوده اين ٧ سال؟ اگر دوست ندارى جواب نده عزيزم ...

راسي دوقلو دارم😍

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
عزيز دلم من تنبلي تخمدان داشتم ى همسرم كم تحركي دكتر زياد رفتم اما همش مقطعي ما ايران نيوديم و دكت ...

بسلامتى بياد بغلت عزيزدلم

منم تنبلى دارم عزيزم دوماهه عادت نشدم پروژسترون تزريق كردم عادت شم بعدش اقدام دارم تو رو خدا واسم دعا كن خيلى نگرانم خداى نكرده باردار نشم اصلا اسم تنبلى تخمدان مياد تنم ميلرزه😞😞😞

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
نميدونم جرا همه فك ميكنن هر كي پول داره اخلاق نداره يا دس بزن داره  😕😕😕😕

قطعا اینطوری نیست

همونطور که همه بی پول ها هم اخلاق بهشتی ندارن!

من دل خودمو اینجوری تسکین میدم که شوهرم اگه پول نداره عوضش اخلاق تقریبا خوبی داره   

البته اطرافم هم خیلی مردا هستن که وضعیت مالی شون خیلی بهتر از ماست ولی خانمشون حتی اجازه نداره مدل مانتو اش رو خودش انتخاب کنه!

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
راسي دوقلو دارم😍

اى جاااااااااانم اى جاااااااااانم خدا واست نگهداره عزيزدلم من عاشق دوقلوهام ماشاءالله عزيزم خيلى مواظب خودت باش😍🥰

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
بسلامتى بياد بغلت عزيزدلم منم تنبلى دارم عزيزم دوماهه عادت نشدم پروژسترون تزريق كردم عادت شم بعدش ا ...

عزيزم از ته دلم برات دعا ميكنم 

ان شالله همين ماه حامله بشي

نگران نباش تنبلي درمانش سادس

ورزش و كم كردن وزن خيلييي تاثير داره 

ای جان مباررررکههههههه 😍😍 جنسیتش معلوم شد؟؟

تازه ٨ هفته ام 

دعا كنيد ب سلامت بكذرونم جنسيت اصلا مهم نيس برام فقط سالم بيان بغلم

تازه ٨ هفته ام  دعا كنيد ب سلامت بكذرونم جنسيت اصلا مهم نيس برام فقط سالم بيان بغلم

انشالللله عشقم 

واقعا موندم دغدغه اینایی ک پولدارن چیه 

بچه😖

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

اشکال نداره عزیزم 

همه چی که نباید آماده باشه. من وقتی با همسرم ازدواج کردم هیچی نداشت حتی از شغل قبلیشم بیرون اومده بود از زیر زیر صفر شروع کردیم ولی با تلاش خیلی زیاد دوتاییمون و کمک خدا. الان داریم به آرزوهامون کم کم میرسیم.