2737
2734

واقعا خوش به حالتون 

منم مجردم و توی قشر متوسط جامعه ام 😑😑😑خدا رو شکر در حد توانمون خرج میکنیم 

اینایی که شوهرشون ثروتمندن شغلشون چیه؟ 😂😂😂

حسودیم شد به دخترایی که با مرد پولدار ازدواج میکنن 😑😑😑

موفقیت واقعی هرگز بهت هدیه داده نمیشه، تو باید خودت بدستش بیاری.

واقعا موندم دغدغه اینایی ک پولدارن چیه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا موندم دغدغه اینایی ک پولدارن چیه 

از نظر مالی غمگینی ندارن 

اونوقت من در حد توانمون همش به فکر قسط پرداختنم 😑😑😑

نمی دونستی اینجا همه پولدارن ولاکچری😒

به بالاشهریاااا نمیاد نی نی سایت داشته باشن اونا دنبال تجارتن 😐😐😐😐

منم یه وقتایی حسرت میخورم که چرا شوهرم هیچ پشتوانه مالی نداشت و نداره و درآمدشم خیلی پایینه

ولی یه موقع هایی هم بی اخلاقی ها و بی وجدانی های یه سری مردا رو میبینم میگم خدا رو شکر که شوهرم فقط پول نداره. وگرنه زیبایی و اخلاق خوب و دل رحمی و دست و دل بازی اش از خیلی از آقایون اطرافم بیشتره و خیلی هم به خواسته ام احترام میزاره. حتی گاهی اوقات روی دل خودش پا میزاره تا من خوشحال بشم

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ای کاش متوجه می‌شدیم ک اخلاق مهمه ن پول

ب اخلاق مردم حسودیمون بشه 

اهل کلمات قصار گفتن نیستم

ولی شوهر شما هزاری ام پول داشته باشه ولی اخلاق نداشته باشه فایده ای داره ب نظرت؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
شما هم باور میکنین؟؟؟؟

يعني همه بدبخت و فلك زده هستن؟؟؟پس اينهمه پولدار نميبيني تو جامعه؟ 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
ای کاش متوجه می‌شدیم ک اخلاق مهمه ن پول ب اخلاق مردم حسودیمون بشه  اهل کلمات قصار گفتن نیستم ...

فایده ای ندارد

از نظر مالی غمگینی ندارن  اونوقت من در حد توانمون همش به فکر قسط پرداختنم 😑😑😑

واقعا دوس دارم یروزی برسه ک وقتی رفتم بیرون هر چی ک دوس داشتم بخرم هر چی دوس داشتم بخورم نه اینکه قبل اینکه ب شوهرم بگم تو دلم ب این نتیجه برسم ک با گفتم خواسته ام فقط شوهرمو شرمنده میکنم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بستكي داره پولدار بودنو تو چي ببيني 

يكي همين ك بدهكار نيس درامدش خىبه واسش پولدار بودنه 

يكي هزار تا ملك و سرمايه داره اما خودشو با بالاترباش مقايسه ميكنه و ميكه ندارم 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2706