2733
2734
عنوان

اینایی که توی نی نی سایت میگن شوهرم یا خواستگارم ثروتمنده😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 67 پست
منم یه وقتایی حسرت میخورم که چرا شوهرم هیچ پشتوانه مالی نداشت و نداره و درآمدشم خیلی پایینه ولی یه ...

خدا رو شکر کن شوهر خوبی بالاسرته شاید یه وقت دیدی شوهرت در آمدش بهتر شد 

موفقیت واقعی هرگز بهت هدیه داده نمیشه، تو باید خودت بدستش بیاری.
ای کاش متوجه می‌شدیم ک اخلاق مهمه ن پول ب اخلاق مردم حسودیمون بشه  اهل کلمات قصار گفتن نیستم ...

وقتی توی تنگنای مالی قرار میگیریم شاید حسرت شوهر پولدار رو بخوریم. ولی واقعا پول زیاد در مقابل اخلاق تند یا خساست یا دست بزن و ... هیچ ارزشی نداره

مگر استثنا وجود داشته باشه و طرف همه محاسن رو با هم داشته باشه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهر من پولدار نیس یه ماشین ارزون داره  یه خونه ارزون و درآمد معمولی ولی شکر خداااااااااااااا ...

آفرین به شکرگزاریت 

2738
واقعا دوس دارم یروزی برسه ک وقتی رفتم بیرون هر چی ک دوس داشتم بخرم هر چی دوس داشتم بخورم نه اینکه قب ...

عزیزززززممم 

بالاخره ما بدمون نمیاد و دوست داریم جاهای لاکچری بریم 

ولی باید پول داشته باشیم 

بستكي داره پولدار بودنو تو چي ببيني  يكي همين ك بدهكار نيس درامدش خىبه واسش پولدار بودنه  ...

عزيزم واسه امضات صلوات فرستادم ميشه بپرسم مشكلت چى بوده اين ٧ سال؟ اگر دوست ندارى جواب نده عزيزم

استارترجان عذرميخوام وسط تاپيكت سوال پرسيدم شرمنده

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
خدا رو شکر کن شوهر خوبی بالاسرته شاید یه وقت دیدی شوهرت در آمدش بهتر شد 

همیشه امیدم به اینه که خدا به زندگیمون برکت بده

وگرنه احتمال اینکه درآمد خودم و شوهرم بیشتر بشه 1 درصده. چون کارمند دولت هستیم و با این روال هر سال دریافتی هامون نسبت به سال های قبل داره کمتر میشه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نميدونم جرا همه فك ميكنن هر كي پول داره اخلاق نداره يا دس بزن داره  😕😕😕😕

برای اینکه راه آرامش و موفقیت رو یاد نگرفتن 

مهم اصالت و فرهنگه 

اینجا همه لاکچرین 😐😁

تو تاپيك حقوق طرف گفت درامد ماهيانه شوهرم با ماشين سنگين ٥٠ ميليونه🥴🥴من هيچ من نگاااااه😐😐😐😶😶😶

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔