2733
2739
عنوان

دارم میمیرم حس خودکشی دارم حالم خیلی بده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 116 پست
باید دوتا تلگرام جدا گانه داشته باشی یکیش ک برا خودته دومیروهم با شماره شوهرت نصب میکنی.فقط مواظب با ...

هر کار کردم دومی رو نصب کنم نشد. چه بد که مخاطبام میره براش😭😭😭 کاش یه راهی داشت

خدایا شکرت🙏
اول وآخربایدباهاش زندگی کنم هیچ جوره شرایط طلاق ندارم ولی ازخدادلگیرم زندگیه من بخاطربچه به این روزا ...

خدا زبونش لال کنه که اینجور دلتو شکسته

اصلا شاید نطفه شوهرت ضعیفه که سقط میکنی.بعدم شوهرت باید درک کنه زندگی فقط بچه نیست

و اگه تو الان مریض شدی اونه که باید حمایتت کنه تا خوب بشی نه اینکه بگه زندگیمو خراب کردی.بازی سرنوشت زندگی هردوتون رو خراب کرده و تو ببشترین اسیب جسمی و روحی رو دیدی 

بگو این منم که دارم همه جوره درد میکشم

از داغ بچه م

از زخم زبونا

تو باااید مرد باشی و پشتم‌باشی.نه که فقط ادم روزای خوش باشی

دستمو بگیری بلندم کنی تا زندگیمونو از نو‌بسازیم

نه اینکه رو همه داغام، داغ بذاری و بگی زندگیو خراب کردی

و یا مادرت جیگرمو بسوزونه با حرفاش

اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسال پیش بچم ۶ماهم بودجلوچشام دست وپازدومرد ازیادم نمیره خیلی دلبستش بودم خیلی بهم ریختم

خدا بهت صبر بده

زندگیت به حق این ماه شیرین بشه

و بهت اولاد سالم و صالح عطا کنه ان شاالله

خدا زبونش لال کنه که اینجور دلتو شکسته اصلا شاید نطفه شوهرت ضعیفه که سقط میکنی.بعدم شوهرت باید درک ...

دیگه این حرفاقدیمی شده میخام خودموبزنم بیخیالی یه موقعهایی به سرم میزددرجوابش منم خیانت کنم ولی هرچی باخودم کلنجارمیرم ادم اینکارانیستم ادمیم نیستم باابروی خانوادم بازی کنم بدبرگشته میگه توخودت خیانتکاری😂😂😂

2731
دیگه این حرفاقدیمی شده میخام خودموبزنم بیخیالی یه موقعهایی به سرم میزددرجوابش منم خیانت کنم ولی هرچی ...

بگو‌اره

من خیانت کارم

به خودم خیانت میکنم که پاکم ولی با یه ناپاک زندگی میکنم

دیگه این حرفاقدیمی شده میخام خودموبزنم بیخیالی یه موقعهایی به سرم میزددرجوابش منم خیانت کنم ولی هرچی ...

نمیگم خیلی خوشگلم یا الم وبلم ولی ازشوهرم خیلی سرم اینوهم خودم باچشام دیدم هم همه میگن خیلیام ازاین موضوع میخواستن سواستفاده کنن بااین حال جدیدن اعتمادبنفسش خیلی رفته بالا دیگه ازم تعریف نمیکنه بعضی وقتام مسخرم میکنه احساس میکنم بااینکاراش میخوادمنوپایین بیاره

نمیگم خیلی خوشگلم یا الم وبلم ولی ازشوهرم خیلی سرم اینوهم خودم باچشام دیدم هم همه میگن خیلیام ازاین ...

شایدم میخواد فراریت بده تا خودت اقدام به طلاق کنی که مهریه شاملت نشه

بگو من زشتم

تو‌زشت تر

2740

دیگه هیچی برام مهم نیست من بمیرمم راحت ترکثافتکاری میکنه ازخداشه بره زن بگیره بچه دارشه این وسط انگافقط من مقصرم فقط من عیب دارم خداهمه روشفامیده نمیدونم چرااینطوری منوتومنگنه گذاشته چیومیخاد ثابت کنه نمیدونم

شایدم میخواد فراریت بده تا خودت اقدام به طلاق کنی که مهریه شاملت نشه بگو من زشتم تو‌زشت تر

ن باباهمچین پوخی نیس خونه ش به ناممه هرچی پسندازم داشتیم دادم طلاولش کنم خودشوماشین ولباساشه بنظرم ازاینام میترسه وگرنه الان هارتربود

تو هم دقیقا مسخره ش کن

اعتماد به نفسش رو پایین بیار

ولی زیرکانه

نه جوری که دعواتون بشه

قصدم اینه که اگه زنای اشغال هرزه تعریفش میدن و یا باهاشن و فک میکنه خیلی برتره و همه جی تمومه که دیگران تحویلش میگیرن با پایین اوردنش اون حس کاذب رو ازش بگیری

هرچند ممکنه بیشتر جذب اونا بشه

و‌بگه زنم میزنه تو سرم

اونا تعریفم میدن

😕🤔

تو هم دقیقا مسخره ش کن اعتماد به نفسش رو پایین بیار ولی زیرکانه نه جوری که دعواتون بشه قصدم ا ...

لازم نیس بزنم توسرش چشای کورشوبازکنه میبینه بقران خجالت میکشم باهاش برم توفامیلای خودم همه میگن کوربودی ندیدی اصلابهم نمیاین ولی من چن ساله باهمه جنگیدم جلوشون وایسادم گفتم زشتاخیانکارنیستن ولی الان میبینم میمون هرچی زشتربازیش بیشتر

شوهرمن ازاول اینطوری نبودیه آدمی بود نمازش غذانمیشدعنقدمنودوسداشت که حدومرزنداشت چن باره دارم سقط می ...

عزیزمممم الهی خدا به دلتون ارامش بده اروم باش عزیزم خدا بزرگه . چله زیارت عاشورا میگن خیلی مجربه به روش ایت الله حق شناس

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
عزیزمممم الهی خدا به دلتون ارامش بده اروم باش عزیزم خدا بزرگه . چله زیارت عاشورا میگن خیلی مجربه به ...

ای بابادارم ایمانمم ازدست میدم دیگه دست ودلم به دعانمیره احساس میکنم خدام باهام لج کرده