2733
2739
عنوان

دارم میمیرم حس خودکشی دارم حالم خیلی بده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 116 پست

جديدا خيانت خيلي زياد شده اگه شوهرت برات مهمه كه بايد با سياست و ظرافت و مشاور ازاين كارا دورش كني اگرم مثل من از شوهرت متنفري كه اصلا ولش كن بهتر يكي پيدا بشه ببرتش خيال ادم راحت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جديدا خيانت خيلي زياد شده اگه شوهرت برات مهمه كه بايد با سياست و ظرافت و مشاور ازاين كارا دورش كني ا ...

نه دوسش دارم نه متنفرم ازش زندگی من ازرواجبارشروشدولی بدش بهش علاقه مندشدم ولی نمیدونم چرااونطوری که بخوای روش غیرت ندارم اینم که دارم خودکشی میکنم بخاطررفتارزشتشه میگم باخودش چی فکرکرده اخه

2731

چي بگم حتما اون شوهري كه بايد باشه نيست وتوفقط دلت براي خودت ميسوزه كه پاش موندي وازقرارمعلوم بازم بايد بموني متاسفم دوست عزيز ولي بدون تو تنها نيستي همه تو زندگيتشون صدتا مشكل بدتر دارن خدا به هممون كمك كنه

2738
ای بابادارم ایمانمم ازدست میدم دیگه دست ودلم به دعانمیره احساس میکنم خدام باهام لج کرده

ن عزیزم اینجور نگو حالا این راه روهم امتحان کن توکلت به خدا.فقط ناراحتی اینجوری میگی والا ته دلت عاشق خدایی عزیزم .ان شاالله حل میشه

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال