2737
2734

چن وقت پیش فهمیدم بایه زنه اینستادوست شده الانم هرچن وقت یکبارازش میبینم شماره زن خراب توگوشیشه الان بهش گفتم دعوامون شدبهم تحمت میزنه میگه توهم خرابی😭😭😭😭میخام قهرکنم یاخودموبکشم دیگه طاقت ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داغونم هرموقع مچشومیگیرم میگه دوستم کرده دوستم شماره سیوکرده دوستم پیام داده.....نمیدونم چیکارکنم الان دعوامون شدازخونه رفت منم این شهرغریبم کسی روندارم😭😭😭😭😭😭😭

2738

ذات مردا بد نیست.علاقه به جنس مخالف و...تو وجود و غریضه مرده ،ولی کنترلش هم دست خودشه‌ولی بنظر من پنجاه درصد مردا و پنجاه درصد همسراشون مقصرن تو این موضوع.همه گناه رو سر شوهر نندازید.البته منظورم شوهر استاتر نبود.کلی گفتم🙏🙏

بیشترین جمله ای ک مردا اینجور وقتا میگن اینکه دوستم بود!من تل شوهرم هک کرده بودم صدای وویسشو شنیدمااات به زنه میگفت دلم برات تنگ شده بعد اونده خونه دعوامون شد میگه دوستم بود ...میگم احمق من صداتو شنیدم تو میگی دوستم؟؟؟خلاصه با بدبختی قبول کرد ک اره خودش بوده 

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
كور باباش مردتيكه مهريتو بذار اجرا بفهمه با كي طرفه

خواهرم تازه جداشده بایه بچه کوچیک دردم یکی دوتانیس میترسم برم خونه مامانم بیادبرام حرف دراره آبروموببره

2706