1421
1389
عنوان

اینده ی بچه هاتون

103 بازدید | 6 پست

همه ی تصوری از اینده ی بچه هامون داریم و به جز اون دوست داریم اینده ای که در ذهنمون هست رو داشته باشن اول اینکه در تصورتون چه اینده ای دارن دوم اینکه اگر دختر دارین به نظرتون اینده اش تو چی هست

دختر منکه خودش آینده خودشو اعلام کرده....

فسقلی ۸ سالشه همیشه دقیقاااا همین جملاتو بزبون میاره :

درسشو عالی بخونه بزرگ بشه همیشه برنده وموفق باشه، دکتر بشه، بیشتر ازپدرش پولدار بشه ودر آخر بره پیش داییش آلمان زندگی کنه  

خنده مابینی و ازگریه مابی خبری . حالم ازدرون ابریست وازبیرون آفتابی . خنده تلخ من ازگریه غم انگیزتر است. کارم ازگریه گذشته بدان میخندم .

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

دختر دارم کمکش میکنم اول از همه انسان باشه بره دنبال چیزی که دوست داره سعی میکنم به سمت کارای بیهوده نره 

برام مهمه شغل و خونه داشته باشه 

چشمش به این نباشه که یه پسر باید بیاد بگیرش تا احساس خوشبختی کنه و به آرزوهاش برسه 

بهش میفهمونم از یه پسر جیزی کم نداره 

تو سرش نمیزنم بگه نکن آبرومون رفت 

اینجوری نکن فلان میشه بهمان میشه 

1401

هر چه دلم خواست نه آن میشود 

هرچه خدا خواست همان میشود

مامانم میگه سه تا پسرخاله هاش که برادر بودن تو بچگی ازشون پرسیده بودن میخوای درآینده چی بشی یکیش گفته شتر یکی هم گفته خر کوچیکی گفته خلبان

الان اون شتره رئیس بخش سوختگی بیمارستانه 

اون خره هم مهندسه ساختمانه و حق امضا داره

خلبانه نه درسی خونده نه کاری داره😁😁😁😁

من خودم پا فشاریم بر اینکه تک بعدی نباشه و در همه ابعاد تلاش کنه اولا زبانش باید عالیه باشه به هنرش و درسش توجه کنه به ورزشش و در اخر اینده ای که تو ذهنمه اینکه ی دختر مستقل و فعاله البته با شناختی که ازش دارم نمی تونه خوب از زندگیش لذت ببره