2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟؟ بچت پیش خودته؟ شاغلی؟ خواستگارم داری الان؟؟

اره بچم مال خودمه شاغل نبستم نه خواستگار توارم همه مردا مثل همن ولی دویت دارم کار کنم ولی گیر نمیاد خب

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

شوهر منم شروع کرده بود زن بازی خیلی تحملش کردم سکوت کردم آخر دیدم نمیشه منو زد و افسردگی گرفتم دیدم نمیشه شیلنگو برداشتم منو زد تا میخورد زدمش آخرش آدم شد نشست سرجاش 

2728
پس عزیزم چطور این همه اطلاعات دارب فک کردم متاهلی یا جداشدی

خودمم واقعا مبهمه برام ...

واقعا اینقد مدام دور و اطرافم به اینجور مسائل دلخراشی برخورد میکنم میرم تو فکر و افکار مشابه اینا!

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 

ملکه جان پس عزیزم نظر نده خواهش میکنم هنوز سنت به به زندگی مشکرت نمیرسع ببخسبد اینجوری میگما اسی متاهله وباید فک کنه نه این که نسخه طلاق باشه 

عزیزم هم برای تو هم برای تمام زنان دنیا از خدا می خوام قوی باشن و تن به هیچ ذلتی ندن ،هیچ کس مثل خودت نمی تونه کمکت کنه پس قوی باش و اعتماد به نفس داشته باش

بدون خداوند هم همراهته در پناه حق

2738
چقد بزرگ گونه حرف میزنی فک کردم ۳۰ سالته

اسی جان ببین چکار کن به خدا بگو من زندگیم به حضرت هباس یا هر امامی میسپاریمش خودش کم کم میره جلو ببین کی گفتم

ملکه جان پس عزیزم نظر نده خواهش میکنم هنوز سنت به به زندگی مشکرت نمیرسع ببخسبد اینجوری میگما اسی متا ...

من طبق اون اطلاعاتی که هرروز میخونم و براش یه عالمه وقت میزارم نظر دادم ، هیچوقت نگاه به سنم نکردم فقط باکمک اون بالاسری هر حرفیو میزنم و راهنمایی میکنم

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 
2706