2737
2739

من ۲۴ سالمه ولی ۱۷ سالگی باهاش بودم اره وابستگی ادمو دیونه میکنه من جدا شدم ولی نمیدونم بعضس موقع ها میگم کاش جدا نشده بودم 😢😢

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۴ سالمه ولی ۱۷ سالگی باهاش بودم اره وابستگی ادمو دیونه میکنه من جدا شدم ولی نمیدونم بعضس موقع ها ...

چرا؟؟

بچت پیش خودته؟

شاغلی؟

خواستگارم داری الان؟؟

من ۲۴ سالمه ولی ۱۷ سالگی باهاش بودم اره وابستگی ادمو دیونه میکنه من جدا شدم ولی نمیدونم بعضس موقع ها ...

خواهههههش میکنم واسه هرکسی نسخه خودتونو نپیچین هردردی یه داروی مختصی داره نه داروی مشترک

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 
2742
خواهههههش میکنم واسه هرکسی نسخه خودتونو نپیچین هردردی یه داروی مختصی داره نه داروی مشترک

ممنون عزیزم حرفاتون باعث دلگرمیمه اون ترسی ک تو دلمه ازم دور میکنه

شوهر من یه ادم مذهبی بودد و  ولی خب شل بود لش بود و خانوادم گفتن بمون جدا نشو و بعد لز دوسال با یه بچه جدا شدم 

ممنون عزیزم حرفاتون باعث دلگرمیمه اون ترسی ک تو دلمه ازم دور میکنه

فدات بشم عزیزدلم ،بهت امیدوارم که تصمیم عاقلانه ای میگیری گلم😘 فقط خدای ب اون بزرگیو هیچوقت یادت نره که همیشه مواظبت هست

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 
2740
دلم گرفت نمیدونم چرا به زنای سرزمینم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا کمک دوستون کن

عزیزم ممنون اشکم اومد پایین انشالله خدا همیشه پشت و پناه خودت و بچت باشه 

قوی باش تو هم میتونستی مثله بقیه بمونی و یه زندگی معمولی داشتی و تحمل میکردی ولی این با عرضه بودن تورو میرسونه سنت کمه بخاطر بچتم شده برا آیندت تلاش کن یه جا نمون و همش غصه نخور

عزیزم ممنون اشکم اومد پایین انشالله خدا همیشه پشت و پناه خودت و بچت باشه  قوی باش تو هم میتونس ...

ممنونم عزیزم🌻 انشلا تو هم حال خوب شه و تایپینگ بزنی حالت خوبه و موفقی

2706