2752
2734
عین احمقا دلم براش میسوزه همش

دلت واسه ادم هیز که همزمان باصدنفر ادم پلاسه و قربون صدقشون میره ب همه زنا چشم داره نسوزه بخدا دل سوزوندن برااینا گناهه

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم سنت کمه واسه همین احساسات به منطقت غلبه میکنه میگی دوسش دارم وگرنه چند سال دیگه که بگذره با خودت میگی ای دل غافل چه اشتباهی کردم زودتر جدا نشدم ، ولی همینم یه حسنه چون به قول خودت وقت داری درس بخونی بعد یه شغل درست حسابی و بعد استقلال اون موقع می تونی درست تر تصمیم بگیری هنوز کلی وقت داری تا زندگیتو بسازی نا امید نشو به خدا توکل کن و همت داشته باش 

همسرتم سنش کمه ؟

2731

هیچوقت خداااا دلم اینقد نسوخت و جوش نیوردم ...

تورو ب امام حسین قسمت دادم ب حرفام فک کن کمی

زندگی همش احساس نیس با منطق برو جلو

خودتو دستی دستی نابود نکن

بخدا حرفایی ک بهت میگم ب جااااااان مادرم از روی دلسوزیه نمیخوام ابجیم بدبخت بشه میخوام باجداشدن خوشیخت بشی فداتشم

مواظب خودت باش

تورو ب امام حسیییین درست فکر کن خواهش میکنم❤

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 
یعنی اگه جای استارتر بودم اول از همه چنان سیلی ب صورت کثیفش میزدم و میگم خر خودتی و هفت جد و ابادت&n ...

نمیتونستی چون باید تو موقعیتش باشی

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

من ندیدم گ

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
2706