2737
2734

نمیدونم خیلی وقت خواسته ای نداشتم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماهه برای من عالی بود خداروشکر نی نی دومم اومد تو دلم خونه ایی ک خاستیم خریدیم وامی ک چن. ماهه داریم براش زحمت میکشیم جور شده هفته دیگه میدن خدا بخاد انشالله دل همه مثل من شاد بشه😊

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2731
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

@نی_نی_یار_5    

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

😡😡😡😡😡😡😡😡😡

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2740
خب اگه اون اتفاق هایی که صبح نوشتیم تا آخر شب اتفاق نیفتاد چی؟!!!

اتفاق میفته از موارد کوچولو شروع کنین با انرژی شکرگزاری اتفاق میفته کم کم موارد رو بزرگتر کنین 

مثلا میخوام نهار فلان چی باشه یا یه جمله محبت آمیز دریافت کنم و ... هوا امروز خوب باشه یا مثلا بتونم خواب بعد از ظهری راحتی داشته باشم یا یه تماس دوستانه دریافت کنم یا امروز سرحال و شاد باشم از چیزای کوچیک شروع کنین  مطمئن باشین اتفاق میفته

نمیدونم خیلی وقت خواسته ای نداشتم

خواسته بزرگ نداشتید حتما که اونم فکرمیکنم یادتون رفته وگرنه آدم مدام درحال خواستن هست وگرنه هیچ پیشرفتی نمیکنه حتی ممکنه پسرفتم بکنه

2706