2733
2739
خواسته بزرگ نداشتید حتما که اونم فکرمیکنم یادتون رفته وگرنه آدم مدام درحال خواستن هست وگرنه هیچ پیشر ...

اره کلا الان رو شرایط خوبی ام 😉

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی قبول شدید؟

نرم افزار 

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
یه پیامی میخواستم دریافت کنم دریافت کردم  تمرین ستاره قطبی استاد عباس منش رو انجام بدین اینجو ...

سلام.من درباره ستاره قطبی سوال دارم.من قدم یکوخریدم روزهای اول مینوشتم امابعضیاش نمیشد.مثلامینوشتم امروزناهارکمتربخرم یامشتریم بیشتربشه.اصلاننیشداون چیکه مخام.خودعباسمنش میگه چیزهای ساده مثلانمیشه نوشت پول امروزجذب کنم؟

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
یه پیامی میخواستم دریافت کنم دریافت کردم  تمرین ستاره قطبی استاد عباس منش رو انجام بدین اینجو ...

من نمدونم چی بنویسم ومثلانمیشد.منوشتم امروزیک مشتری میادامانمیشد.چی دقیق بنویسم.مثلابرای لاغری بنویسم کمتربخرم درسته امروز؟شماهرروزمتویسی؟نتیجه هم گرفتی؟بعدچطورمیشه به نتایج بزرگ رسید

میگم شماانجام میدی هنوزستاره قطبی؟ م ن گیج شدم چندروزمنویسم امابرای پول چی بنویسم

2740