2733
2739
سلام گلم.خوبین؟ عزیزم من دنبال یه دکترخوب میگردم کامنت شمارو دیدم... عزیزم شمااز دکترنجارزاده راضین؟ ...

سلام عزیزم  اره خداروشکر راضیم .پارسال از من ۶گرفت ولی الانو نمیدونم چقدر شده .میتونی بری تو پیجش یا تماس بگیری جواب میده 

خاله جون برا سلامتی دخترم میشه یه صلوات بفرستی😘😘😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  اره خداروشکر راضیم .پارسال از من ۶گرفت ولی الانو نمیدونم چقدر شده .میتونی بری تو پی ...

فداتشم ک جواب دادی. گلم ازاین دکترا هست ک باآدم راه بیاد یا نه؟یکم هزینش سخته برام 

فداتشم ک جواب دادی. گلم ازاین دکترا هست ک باآدم راه بیاد یا نه؟یکم هزینش سخته برام 

عزیزی.اره دکتر صبوریه حضوری بری باهاش صحبت کنی شاید قبول کنه .مثلا ۵۰۰برای بیهوشی اضافه میگیرن میتونی اونو پرداخت نکنی اگر بیهوشی اضافه داشتی بعدا پرداخت کنی

2731
2740

اگه سلامتیتون زیباییتون و پولتون براتون مهمه و براش ارزش قائلین از صد فرسخیه دکتر سلطانیفر رد نشید یه خرابکار یه قصاب به تمام معناس .من پیشش عمل کروم و روزگارم سیاهه نمیتونم نفس بکشم ظاهرشم که نگم اما چون مشکل تنفسی خیلی اذیتم میکنه با زشتیش کنار اومدم .خیر نبینه الهی.واگذارش کردم بخدا 

خیر نبینه یه خرابکار واقعیه چندین نفر هستیم که تو اینستا همو پیدا کردیم همه ناراضی و شاکی اما خدا نشناس گردن نمیگیره هممون که مشکل تنفسی داریم نامتقارن بودن سوراخم همینطور فرو رفتگی پره منو دو سه نفر دیگه داریم من که انقدر دارم اذیت میشم از لحاظ تنفس میخوام قانونی شکایت کنم ازش 

بزن تو نت دکتر مینا نجارزاده اونم کارش خوبه من عمل کردم البته دوماهه ورم داره ولی راضیم من .

عزیزم شما پیش دکتر نجارزاده عمل کردین راضی هستین بینی تون استخونی بود و اینکه ورم برطرف شد؟؟؟ 

عزیزم شما پیش دکتر نجارزاده عمل کردین راضی هستین بینی تون استخونی بود و اینکه ورم برطرف شد؟؟؟ 

سلام بله خوب بود کارش.بینیم استخونی بود .اره ورمش رفع شده