2737
2734
استرس داشتن طبیعی، منم همینطور بودم ،انشاالله که خوب میشه .تو کلینیک کیسه یخ حتما بزار تا ورم نکنه & ...

ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی😍

هفته اول کلا می خوابیدی یا راه می رفتی می نشستی؟؟؟ 

یه سوال دیگه اینکه تا چند روز ترشح وخون آبه داشتی پانسمان زیر بینی رو هر چند ساعت یه بار عوض می کردی 

ما تو خانواده و فامیل کسی جراحی بینی نکرده یکم بی تجربه هستم😆

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 
ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی😍 هفته اول کلا می خوابیدی یا راه می رفتی می نشستی؟؟؟  یه سوال د ...

خواهش می کنم

سه روز اول که اثر بیهوشی بود فقط بهم اب میوه و غذا میدادن بعدش خوابم میبرد.اثر بیهوشی روی هرکسی متفاوت.بهتره تا یه هفته رعایت کنی چون ادم یکم حالت گیجی و منگی داری.سعی کن فقط برای دستشویی رفتن بلند شی که سرگیجه نگیری. پاسنمان رو دوتا سه بار تو روز عوض میکردم بعد تامپونم خیلی کم ترشح داشتم .چند وقت بعدش هم با سرنگ و سرم شستشو دادم تا کامل بینیم از لخته خون تمیز بشه.هر موقع دیدی که پاسنمان خونی شده عوض کن موردی نداره.

سرت رو خیلی پایین نگیر موبایل بعد عمل زیاد استفاده نکن. تا زمانی که گچ هست حتما طاق باز بخواب.بازم اگه سوالی داشتین بپرسین.

اگه بیماری خاصی ندارید قرص ویتامین eوaبعد عمل استفاده کن تا زخمت زودتر خوب بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش می کنم  سه روز اول که اثر بیهوشی بود فقط بهم اب میوه و غذا میدادن بعدش خوابم میبرد.اثر ب ...

ممنون خیلی کمکم کردی 

18وقت جراحی دارم امیدوارم همه چی خوب پیش بده

بازم سوالی پیش بیاد مزاحمت میشم عزیزم😙😙😙😙😙

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 
ممنون خیلی کمکم کردی  18وقت جراحی دارم امیدوارم همه چی خوب پیش بده بازم سوالی پیش بیاد مزاحمت ...

به سلامتی ،اصلا نگران نباش.مراحمی عزیزم.

تا موقعی که تامپون بینی رو در نیاوردی، یه سرنگ پر اب کن بزار کنار دستت،چون از دهن نفس میکشی ته گلوت خشک میشه.با سرنگ ته گلوت خیس کن.ویتامین آ چشمی بگیر بزن روی لبات تا خشک نشه.سعی کن زیاد حرف نزنی و خنده زیاد نداشته باشی،تا بخیه ها قشنگ جوش بخوره

تا یه هفته فقط غذاهای نرم و میکس شده بخور.موفق باشی عزیزم. 

2731
گلم بینی طبیعی میخوای یا نیمه فانتزی ؟؟؟

نیمه فانتزی یعنی قوس دار؟؟؟

نه قوس دار نمیخوام

میخوام تیغه بینیم صاف باشه یکم نوکش سربالا باشه

اخه بعضیا هستن طبیعی عمل میکنن نوکش دراز و رو به جلو میشه

2740
نیمه فانتزی یعنی قوس دار؟؟؟ نه قوس دار نمیخوام میخوام تیغه بینیم صاف باشه یکم نوکش سربالا باشه اخ ...

بله قوس ملایم و سربالایی متناسب رو نیمه فانتزی میگن 

دکتر شاهین میلانی بسیار کم ریسک و  بینی   های مدل طبیعی  قشنگی عمل میکنن

پیج اینستا میتونید نمونه کاروش ببیند بیشتریا هم تو وین سایت با دکتر شاهین میلانی عمل کردند بخصوص کاربرهای قدیمی 

پیج اینستا:drmilani

💙
خواهش میکنم عزیزم🥰  سوالی داشتید بازم در خدمتم

یعنی به نظر شما سلطانی فر کارش خوب نیست و پر ریسکه و انتخاب خوبی نیست؟ دکتر میلانی کارش خوبه؟ میشه بهش اعتماد کرد؟ میدونید الان هزینه اش چقده؟ 

😐عزیزانم زیبایی درون مهمه آخر عمل و آرایش چیه؟

نابود شدن این جسم و صورت زیر خروار ها خاک!

عمل میکنید که خودتون و گول بزنید همه ی انسانها زیبا هستن و هرکسی یک زیبایی داره قدردان خدا باشید خیلیا در حسرت داشتن صورتی مثل شما رو دارن لطفا به اون عملیای توی اینستا نگاه نکنید اونا با هزارتا عمل و برنامه و فتوشاپ و آرایش و... این زیبایی غیرطبیعی رو بدست آوردن 😏/:

2706