2733
2734
بینی من استخونیه غوز داره و کجه. این دکتر نمونه های مثل منو خیلی خوشگل عمل کرده

کلا بینی استخونی عملش راحته، استرس نداشته باش، پیش هر کی بری قشنگ درش میاره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم بختش قشنگ باشه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
بچه ها ینی خدا وکیلی متوجه نشدین این عکسای قبل عمل بی کیفیتن و از نزدیک گرفته شدن و صورت زرد و پر از ...

من این حرکت رو تو ارایشگاه دیدم که عکس قبل و بعد میکاپ عروس رو میزارند، عروس بدبخت پنج صبح میره صورت پف کرده چشمها ریز خواب آلو یه عکس میاد از جلو زوم میکنه میندازه میگه قبل از میکاپ خودت ببینی وحشت میکنی چون مثل روح میمونی حالا بعد از میکاپ  با چه هنری عکس میندازن آدم فکر میکنه وای چی ساخته واقعا خنده داره که ما این عکسها رو باور میکنیم 

2731
وای وای وای چرا اینجوریتهمت میزنین مگه شماهمه رو معاینه کردین اتفاقا من تو اتاق عمل بهش گفتم زیااد ک ...

شما١١سالته بينيتو عمل كردي؟؟؟😱

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
آدرس و هزینش میگی عزیزم 

تهران میدان ونک کوچه صانعی...شمارشم تو نت هست سرچ کن میاد

هزینه شم واسه هرکسی بسته به بینی فرق داره مثلا واسه من ۹ گرفت واسه برادر زاده ام ۱۲ ...مال من استخونی بود واسه برادر زادم گوشتی تقریبا

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
 نه میخام فقط رفع ایراد شه..عزیزم دماغم گرد و گوشتیه میتونه خوب در بیاره..هزینه ش چه قدره؟ و مط ...

ببین من دماغم استخونی بود خوب درآورد اما مال برادر زاده ام گوشتی بود و تازه ۱۰ روزه عمل کرده اما فرمش از مال من خیلی بهتر دراومده اما خب بازم مشخص نیست که چجوری میشه دماغش باید کمه کم ۵ /۶ ماه بگذره.اینم بگم کار خرابم داشت تو مطبش یه خانمه کلا کج شده بود دماغش حالا نمیدونم خودش مواظبت نکرد یا دکتر خراب کرده بود!!

ولی در کل بخوام بهت بگم ما راضی بودیم همگی...میتونی بری تو پیجش ببینی کاراشو خوبیش اینه همه ی عکسارو تقریبا بدون روتوش میذاره و خرابهاشم میذاره!

بنظر من دکتر جراح بینی کلا شانسیه واسه یکی خوب در میاد واسه یکی دیگه نه!

منم این دکتر معرفی کردم صرفا بخاطر این بود که خرابهاش خیلی کمه . و بنظر من هییییچ دکتر جراح پلاستیکی بدون خرابی تو دنیا وجود نداره. امیدوارم شما هم بینی ات خوب دربیاد توکل بخدا کن.

دکترشوهرمنم پول کلینیک روگرفت ازصفرعمل کرد. دکترمن تومطب ده دقیقه شدکارش ترمیم کردبرام یه استخوون ک ...

عزیزم سوهان با بی حسی کشید؟؟؟؟

چون من احساس میکنم یکم خیییییلی کم ها قوز دماغم بادست که میکشم‌ مونده تو عکسها و اینجوری کسی ببینه مشخص نیست .فقط خودم خیلی حساس شدم! درد داشت یا نه؟؟؟

اسم دکترش.؟

دکتر جاودانی

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچع ها اگرکسی افتادگی سینه داره یا چربی دورشکمش زیاده از دوره های فیت کردن خانم ساداتی استفاده کنه کارشون عللیه من دوماهه سینه وشکمم عالی شده سینه هام سفت شده ردبه بالا 

فقط باسالم  خوری بدون گرسنگی و ورزش هوازی تلفیقی فیتنس درمنزل میگه انجام  میدی کارشون عالیه 

ایدی تل کرامشون دارم واسه مشاورهPPPPP_e@

عزیزم دکترا واسه تبلیغ همیشه بهترین نمونه کاراشونو میذارن ،،، نمیاد اون کارش ک گند  زده رو بذار ...

دقیقا

مث ارایشگری که موهای منو بی صاحاب کرد یه چنتا عکس قشنگ میذاره تو پیجشو همه رو گول میزنه

عزیزم سوهان با بی حسی کشید؟؟؟؟ چون من احساس میکنم یکم خیییییلی کم ها قوز دماغم بادست که میکشم‌ موند ...

ماله منم معلوم نبود

خودم میفهمیدم باخیلی ازنزدیک باکسی روبه رومیشدم

اول یکی دوماه قبلش بهت آمپول کم کردن ضخامت بینی میزنه

بعدایرادبینیت کامل میزنه بیرون

یه بی حسی ازسمت نوک داخل بینی میزنه وشروع میکنه ده دقیقه ای تمومه اصلامتوجه نمیشی بعضیافک میکنن میفهمی استخوون رومیسابه اصلاًاینطورنیس انگارسوهان ناخن میکشی...فقط همون آمپول بی حسی دردداره الباقیش راحته...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
عزیزم سوهان با بی حسی کشید؟؟؟؟ چون من احساس میکنم یکم خیییییلی کم ها قوز دماغم بادست که میکشم‌ موند ...

عزیزم سعی توکن باهمون سوهان رفع بشه خیلی دردش ازعمل دوباره کمتره

یه تامپون داری فقط گچ ومراقبت آنچنان نداری فقط تاموقع ورم چسب میزنی

بی هوشی وگیجی بعدش اون گچ و...هم که دیگه بدتر

اصلابه هزینه ش فکرنکن بنظرمن فقط به این فک کن که چندروزه سرپایی

من تاترمیم کردم بلندشدم...بی حسی بینیتم تاچندساعت هست دردم نداری

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ماه بعد وقت جراحی دارم خیلی استرس دارم  در مورد مراقبت بعد از عمل یکم راهنمایی می کنی  چ ...

استرس داشتن طبیعی، منم همینطور بودم ،انشاالله که خوب میشه .تو کلینیک کیسه یخ حتما بزار تا ورم نکنه  و کبودی کمتر باشه. هر یه ربع کیسه یخ بزار.ازین یخ ژله ای ها به درد نمیخوره.خودت یخ بریز تو کیسه.فک کنم یه هفته تا ده روز گچ روی بینیم بود.

من از کلینیک که مرخص شم تا مدتها حدود سه ماه طاق باز می خوابیدم. تا موقعی که گچ رو بینی حتما طاق باز بخواب دوتا کوسن کوچیک کنار گوشهات بزار تا موقعی که خوابی سرت حرکت نکنه به سمت چپ و راست. وسایل سنگین سعی کن حداقل تا سه ماه جابه جا نکنی،چون احتمال افتادگی نوک بینی هست. غذاهای ادویه دار زیاد نخور،چون ورم زیاد می کنه. تا جایی که میتونی اناناس و کرفس و کپسول ویتامین e استفاده کن.  غذاهای مایع بخور مثل سوپ ،عدسی .تا شش ماه عینک نزن،باشگاه نرو. پیاده روی سبک باشه. حواست باشه ضربه نخوره. میری حموم دوش اب مستقیم نریره روی بینیت. فعلا اینا یادم بود😉😊 بازم اگه چیزی به ذهنم رسید براتون میفرستم سوالی داشتین در خدمتم. اطرافیانم زیاد عمل بینی داشتن خبره شدیم

2706