2733
2734
دنبال دکتر طبیعی کار باید باشی که فقط ایراد بگیره بهضی دکترا کاراشون فانتزیه

من دنبال عمل نیستم 

ولی ناراحت میشم واقعا دوستام دنبال عمل هستن ، نمی‌دونم چمونه تو این جامعه واقعا 

همه قیافه ها شبیه هم شده  قبلا به چینی ها می‌خندیدم حالا همین بلا سر خودمون اومده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

منم مماخمو یک هفته هست عمل کردم.قبلش کوچیک بود فقط پره هاش بزرگ بود.الان که تازه یه هفتس انقد نازو عروسکی شده که همش دارم سجده شکر بجا میارم .فک کنم ورم و کبودیش بره کلن یه فندوق بشه .البته فرم صورتم هم جمع و جور و ریزه .خداروشکر خیلی راضیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم مماخمو یک هفته هست عمل کردم.قبلش کوچیک بود فقط پره هاش بزرگ بود.الان که تازه یه هفتس انقد نازو ع ...

عزیزم الان دماغت بعد یه هفته نخود شده بعد که ورمش خوابيد دیگه چی میشه چس،مثقالشم نمیمونه

خدایا منو به خواستم برسون خواهش میکنم 

دوستان گول تبلیغاتو نخورین ،اگر میخاین عمل بینی انجام بدین واقعا خودتون  برین دنبال دکتر خوب ،،اینجا همش ازخود دکترا ن تبلیغ میکنن ،من ی نفرودیدم ،از رو ادرس اینجا رفت الان بی نهایت پشیمون و کارشم خراب شده ،،لطفا فقط خودتوم برین  سرچ گنین و بگردین 

2738
بچه ها تو اینستا پیج طراح طب رو دیدید عمل بینی با قالب کنترلی به صورت سه بعدی؟نظرتون راجب اون قالبا ...

من از چندتا دکتر پرسیدم گفتن تبلیغاته چون وقتی بینی رو عمل میکنن نسبت به غضروفی که داره و مشکلاتش و بعدهم اون عوارضی که بعد از عمل ممکنه پیش بیاد مثل تنفس ،بویایی و این جور مسائل جراح باید کارشو انجام بده نه فقط یه غالب کنترلی از روی ظاهر ضمن اینکه توقع مریص رو میبره بالا اگر اون غالب دقیقا در نیاد باعث نارضایتی مریض میشه

عزیزم خیلی مهمه، مگه الکیه ک حالشو نداری، مسئله ی عمر زندگی و کلاس گذاشتنه 😂😂

كلاس😄اينكه ادم بگه يك عيبي داشتم كه عمل كردم كلاسه🙄معمولا جاهاي ديگه سعي ميكنن مخفي كنن.همه چي تو ايران برعكسه 

2706