2733
2739
مهم نیس؟

نه 

شايد بخواد بيخودي نفرين كنه 

چرا من بايد خودم رو ناراحت كنم 

من دارم راه درست رو ميرم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

نفرین ناحق نمیگیره 

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام نفرینم میکنه عصبی میشه نمیدونم از ته دلشه یانه یه بار بهم گف ایشالا تصادف کنی تیکه تیکه شی دیه ...

اووووو چه نفرين هدفمندي

پسر بدی نیس سالمه اهل زندگیه فقط چون شغلش ازاده گیر بش میدن بخدا دو تا لیسانس داره اما چکار کنه کار نیس از بچگی خودش زندگیشو چرخونده پدرش ده سالگی فوت کرده الان خونه داره ماشین داره مغازه و کلی زمین داره اما انگار چون فیش حقوقی نداره نمیشه

2742
من میخوام ازدواج کنم اونا موافق نیستن فقط هم دلایلشون الکیه بخدا هر ادم عاقلی تعجب میکنه بابت این رف ...

به حرفشون گوش کن پشیمون نمیشی 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
دلایلشون مثلا چیه بگو ببینیم منطقیه یا نه اگه قرار باشه با نفرین ادما بدبخت بشن سنگ رو سنگ نمی مونه ...

اونا فقط میخوان ی دومادی داشته باشن ک دکتر باشه پز بدن ب بقیه ک دومادمون دکتره یا دومادمون رییسه

2740
اگه نفرينشون به ناحق بوده به خودشون برميگرده نگران نباش

اره دقیقا سه ساله ک نمیذارن ما ب هم برسیم انواع مصیبت سرشون میاد بخدا همین چند روز پیش خونمون رو دزد زد فقط وسایل بابامو برده بود 

اونا فقط میخوان ی دومادی داشته باشن ک دکتر باشه پز بدن ب بقیه ک دومادمون دکتره یا دومادمون رییسه

عزيزم شرايط خودت چيه؟!

شايد فكر ميكنن لياقتتون بيشتره

پسر بدی نیس سالمه اهل زندگیه فقط چون شغلش ازاده گیر بش میدن بخدا دو تا لیسانس داره اما چکار کنه کار ...

واقعا فقط واسه همینا

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

خب عزیز یه پسر ارزش اینو نداره که پدر و مادر تو آذیت کنی تو رو نمیدونم ولی من برای ازدواج حرف پدر مو خیلی قبول داشتم و الان موقعیت اجتماعی همسرم خوبه

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
2706