2733
2734
نفرین ناحق نمیگیره که به حرف گربه سیاه بارون نمیاد اگر بیاد زمین خیس نمیشه

عزیزم پدرومادرشه ،گربه سیاه چیه 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مامان و بابام نفرینم نکردن ولی من اونا رو خیلی نفرین میکنم.ریدن تو زندگیم

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2731
شما ب چ دلیلی نفرین شدین ؟

چون گفتم از شوهرم خوشم نمیاد. گفتم به چ دلایلی. بابام هم گفت دروغ میگی. آدمی که نماز نخونه من حرفش رو قبول ندارم. من هم گفتم اگه من دروغ میگم یه بلایی سر من بیاد وگرنه اگه شما دروغ میگید خدا یه بلایی سر شما بیاره

بابام نفرینم میکنه عصبی میشه نمیدونم از ته دلشه یانه یه بار بهم گف ایشالا تصادف کنی تیکه تیکه شی دیه ...

😂😂😂پدر ا شوخی میکنن مامانها که کار همیشه شونه 😂😂

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
بابام نفرینم میکنه عصبی میشه نمیدونم از ته دلشه یانه یه بار بهم گف ایشالا تصادف کنی تیکه تیکه شی دیه ...

😂بیشتر تلنگر بوده تا نفرین که یه حرکتی بزنین آدم مفیدی باشین فک کنم توقعشون بالاس ازتون

من میخوام ازدواج کنم اونا موافق نیستن فقط هم دلایلشون الکیه بخدا هر ادم عاقلی تعجب میکنه بابت این رف ...

چه دلایلیه؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
سنگ از بابام احساساتی تره باور کن تا الان صدبار گریه کردم پیشش انگار ن انگار

چرا فکرمی کنی حرفشان درست نیست...پدر مادر که بد آدم نمی خوان...بعدم نفرینشون از ته دل نیست نود و نه درصد

2706