2737
2739
عنوان

جنین بریچ کجای شکم سکسکه میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 35 پست
اخي عزيزم😍 ي سوال تخصصي ديگم بپرسم؟ من انقد اقتضاح ميخوابم شبا.يني مثلت ب پهلو ميخوابم ولي نصفه ش ...

تو بارداری نمیشه رو شکم خوابید باعث میشه بند ناف دور گردن بچه حلقه بزنه و خفگی بچه

خب حتما اون ک زیر معدت حس میکنی سکسکشه و پایین ک حس میکنی پاشه دیگه

سکسکه شم پایین حس میکنم زیر ناف

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بارداری نمیشه رو شکم خوابید باعث میشه بند ناف دور گردن بچه حلقه بزنه و خفگی بچه

خوب كسي عادت داشته باشي چي پس؟

اصن صب پاشه ببينه دو ساعته رو شكم خوابيده غير عمد😓

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2728
جنین به بچه نارس زیر سه ماه میگن نه به نی نی بالا سه ماه منظورم این بود

مگه تا وقتی تو شکم باشه جنین نیست؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

اخ فدای پسرم بشم من نی نی منم خیلی سکسکه میگیره ولی میفهمم کدوم طرفه چون ی طرف شکمم میلرزه

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
2738
تکونای ریز و منظم تا چند ثانیه یه چند دقیقه اگه سکسکه کنه متوجه میشی

پسر منم بریچ بود من رو نافم و بالاتر حس میکردم اخه سکسکه ک میکرد کلا میپرد😂😂 تا دودیقه طول میکشید اب ک میخوردم خوب میشد😍دلم تنگ شد😢

بله میدونم منظورم این بود بچه ای که سکسکه میکنه دیگه جنین نیست بچه کامله جنین به نی نی زیر سه ماه می ...

تا وقتی که بچه تو شکمت باشه چه یک ماهه چه نه ماهه بهش میگن جنین🤐

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
من اصلا سر در نمیارم ولی رفته بودم سونو گفت بریچ. سرش زیر سینه راستمه. 

بریچه دیگه

اگه سفالیک باشه باید پاهاش اونجا باشه

برامنم بربچه خداکنه نچرخه ،اگه نچرخه دوهفته دیگه سزارین میشم

منم چون دوست دارم طبیعی بشم

دعا میکنم بچرخه

ان شاالله هر چی به صلاحمونه همون بشه

2706