2737
2734
عنوان

جنین بریچ کجای شکم سکسکه میکنه؟

3391 بازدید | 35 پست

من چند هفته پیش که رفتم سونو گفته بریچه

تکوناشو پایین حس میکنم

ولی سکسکه هاشم زیر شکممه مگه با دهن سکسکه نمیکنه؟

ممکنه چرخیده باشه؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جنین که سکسکه نمیکنه 

چرا عزیزم میکنه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
بريچ چيه؟🤔

یعنی به جای اینکه سر نی نی پایین باشه پاهاش پایینه

2738

خودت معاینه کن ببین سرش کجاست

راحته کاری نداره ، دراز بکش ، زانوهاتو خم کن که عضلات شکم ریلکس باشن 

بعد اروم از پایین شکم با انگشتات افقی (نه عمودی و زیاد)

فشار بده ، هرجا یه قلمبه واضح حس کردی سرشه 

سمت پاها برجستگی و فرورفتگی نامنظم داره

اگه پشتش به سمت شکمت باشه هم مهره هاش بصورت خطی واضحه 🤓

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
یعنی نی نی سرپاس برعکس نیست

اخي عزيزم😍

ي سوال تخصصي ديگم بپرسم؟

من انقد اقتضاح ميخوابم شبا.يني مثلت ب پهلو ميخوابم ولي نصفه شب صد بار رو شكمم.خوب بچه اسيب نميبينه؟(من مجردم كلي عرض كردم😬😄هميشه برام سواله)

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
چطور متوجه شیم سکسکه س؟

تکونای ریز و منظم تا چند ثانیه یه چند دقیقه

اگه سکسکه کنه متوجه میشی

خودت معاینه کن ببین سرش کجاست راحته کاری نداره ، دراز بکش ، زانوهاتو خم کن که عضلات شکم ریلکس باشن& ...

اره وقتی خودشو سفت میکنه دست که میزنم حس میکنم سرش بالاست

پس چرا نمیچرخه😭

2706