2733
2734

مرسی که اومدین💝، به من گفتن که یه آدم متحجرم 🤔 و بهتره یک کم اوپن مایند (روشنفکر) بشم تا رستگار شوم، شما که اوپن مایندین بگین که اوپن مایند بودن چطوریه مگه؟ مزیتش چیه؟! 

پاورقی: من خودم را متجر نمی دونستم ولی الان حس می کنم لازمه بدونم اوپن مایند بودن چیه و چه مزیتها و ویژگی هایی داره که من ندارم که محکومم کردن به تحجر 😐 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واااا تو چه زمینه ای من مثلا خانوادم همه میگن اوپن مایند هستن ولی حد  یه چیزایی باید حفظ بشه مثلا من چهار سال با شوهرم دویت بودم تلفنی مشکلی نداشت حرف بزنم ولی دیدن اصلا یا شب پیش نانزدم خونمون یا خونشون میمونم ایرادی نمیگرن ولی میگن خودت حد خودتو حفظ کن

لابد بی حیا نبودی و خشتکتو ننداختی بیرون

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

باید در جوابش میگفتی یه قسمت از اوپن مایند بودن اینه که نظر و افکار خودمونو به بقیه تحمیل نکنیم و قضاوتشون نکنیم همچنین در کاراشون دخالت نکنیم،که اون طرف خودش همه ی اینارو نقض کرده 

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘

خوب ببین تعریف اپن مایند بودن تو ایران و جاهای دیگه خیلی فرق داره ولی تو ایران بیشتر به این ختم میشه که از لحاظ حجاب و رفتاری ازاد باشی و اگه بقیه رفتارا و شوخی های بی جا و با جا نشون دادن هیچ عکس العمل منفی نشون ندی و با ارتباطات جنسی و معمولی دختر پسر ها و رابطه ی دوستانه ی متاهل ها هم مشکلی نداشته باشی

2706