1464
1482
عنوان

خانومایی ك از چاقی رنج میبرید

376 بازدید | 39 پست

شما كلا چیا بیشتر میخورید

چ چیزایی باعث میشه لاغر نشید

چند وعده در روز چیزی میخورید

من خیلی لاغرم بیست كیلو كمبود وزن دارم 

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
هرچی جلو دستمون میاد😁 ، البته من الان لاغر کردم

😂😂😂

منم هر چی دم دستم میومد میخوردم

البته مثل شما الان لاغر کردم. هرچند هنوزم جا دارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
😂😂😂 منم هر چی دم دستم میومد میخوردم البته مثل شما الان لاغر کردم. هرچند هنوزم جا دارم

مثلا صبح ها اشتها ندارم چیا بخورم صبحونه

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

هر چی ام بخوری تا به چاقی فکر نکنی بازم لاغر میمونی .الان تو لاغریتو گذاشتی زیر زره بین و مدام ب لاغریت فکر میکنی .افکارت ب هر سمتی سوق بره جسمتم ناچاره قبول کنه و بهش عمل کنه.پس ب چاقی فکر کن البته چاقی که نه به خوش اندامی

🙃🌹زندگی بی مکث جریان داره...‌🥀
8
مثلا صبح ها اشتها ندارم چیا بخورم صبحونه

خامه، کره، بستنی، دلستر، پاستا، کباب اینا خیلی خوب وزن میده

بعد از غذا و قبل از خواب حتما یه دسری شیرینی ای یه چیز پر کالری بخور. آها دنت هم قبل خواب خوبه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه هایی که لاغر کردید ب چ روشی.

بچه ها این دمنوشا و قهوه های لاغری راست؟؟؟

من در حال کم کردن وزنم.کاری که سالهاس اراده شو نداشتم.ولی الان میخوام.وزن اولیه ۷۴۴۰۰.هدف بعدی ۶۸.هدف بعدی ۶۲.......تا وزن ایده آل.مطئنم میتونم🥰🥰🥰😋😋😋😋
منم از لاغریم به شدت رنج میبرم قدم ۱۷۱ وزنم ۴۴

دختر عموی من مثل شما بود 

دکتر رفته الان سین ه و باس ن و رون اورده

من اول فکر کردم چربی تزریق کرده

ولی گفتن نه صورتشم پر شده

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،

واقعا چاقی خیلی بد استارتر عزیز.به خوش اندامی فکر کن نه چاقی

من در حال کم کردن وزنم.کاری که سالهاس اراده شو نداشتم.ولی الان میخوام.وزن اولیه ۷۴۴۰۰.هدف بعدی ۶۸.هدف بعدی ۶۲.......تا وزن ایده آل.مطئنم میتونم🥰🥰🥰😋😋😋😋
دختر عموی من مثل شما بود  دکتر رفته الان سین ه و باس ن و رون اورده من اول فکر کردم چربی تزریق ...

چه دکتری؟

عزیزم میدونی چیا خورده؟

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚
1474
چه دکتری؟ عزیزم میدونی چیا خورده؟

نه والا

به  ما نمیگن 

من بعد ۶ ماه دیدم تو نامزدی داداشش

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،

خوشبحال شماهای ک از چاقیتون لذت میبرین من ک داغونم ن لباب سایزم هست . هیکلم بهم ریخته شده پا دردم و کمر درد گرفتم . مجلس میخوام برم ک ماتم همه چی ادارم لباس ک  بسایزم پیدا نمیکنم وقتی هم پیدا میکنم شکم هز یکطرف با سن از ی طرف میزنه بیرون .از غبغب م ک متنفرم . هر چی هم میام رژیم بگیرم اشتهام سه برابر روزای قبلم میشه😑😑😑

هرچی جلو دستمون میاد😁 ، البته من الان لاغر کردم

چجوری لاغر کردی ؟؟

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1508