1822
1823
عنوان

خانومایی ك از چاقی رنج میبرید

381 بازدید | 39 پست

شما كلا چیا بیشتر میخورید

چ چیزایی باعث میشه لاغر نشید

چند وعده در روز چیزی میخورید

من خیلی لاغرم بیست كیلو كمبود وزن دارم 

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
هرچی جلو دستمون میاد😁 ، البته من الان لاغر کردم

😂😂😂

منم هر چی دم دستم میومد میخوردم

البته مثل شما الان لاغر کردم. هرچند هنوزم جا دارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
😂😂😂 منم هر چی دم دستم میومد میخوردم البته مثل شما الان لاغر کردم. هرچند هنوزم جا دارم

مثلا صبح ها اشتها ندارم چیا بخورم صبحونه

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

هر چی ام بخوری تا به چاقی فکر نکنی بازم لاغر میمونی .الان تو لاغریتو گذاشتی زیر زره بین و مدام ب لاغریت فکر میکنی .افکارت ب هر سمتی سوق بره جسمتم ناچاره قبول کنه و بهش عمل کنه.پس ب چاقی فکر کن البته چاقی که نه به خوش اندامی

ریپلی کن دوس دارم تبادل نظر کنم🤗
مثلا صبح ها اشتها ندارم چیا بخورم صبحونه

خامه، کره، بستنی، دلستر، پاستا، کباب اینا خیلی خوب وزن میده

بعد از غذا و قبل از خواب حتما یه دسری شیرینی ای یه چیز پر کالری بخور. آها دنت هم قبل خواب خوبه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه هایی که لاغر کردید ب چ روشی.

بچه ها این دمنوشا و قهوه های لاغری راست؟؟؟

من در حال کم کردن وزنم.کاری که سالهاس اراده شو نداشتم.ولی الان میخوام.وزن اولیه ۷۴۴۰۰.هدف بعدی ۶۸.هدف بعدی ۶۲.......تا وزن ایده آل.مطئنم میتونم🥰🥰🥰😋😋😋😋
منم از لاغریم به شدت رنج میبرم قدم ۱۷۱ وزنم ۴۴

دختر عموی من مثل شما بود 

دکتر رفته الان سین ه و باس ن و رون اورده

من اول فکر کردم چربی تزریق کرده

ولی گفتن نه صورتشم پر شده

درخواست دوستی  نمی پذیرم. سوال تو کامنت یا تاپیکم  جواب میدم

واقعا چاقی خیلی بد استارتر عزیز.به خوش اندامی فکر کن نه چاقی

من در حال کم کردن وزنم.کاری که سالهاس اراده شو نداشتم.ولی الان میخوام.وزن اولیه ۷۴۴۰۰.هدف بعدی ۶۸.هدف بعدی ۶۲.......تا وزن ایده آل.مطئنم میتونم🥰🥰🥰😋😋😋😋
دختر عموی من مثل شما بود  دکتر رفته الان سین ه و باس ن و رون اورده من اول فکر کردم چربی تزریق ...

چه دکتری؟

عزیزم میدونی چیا خورده؟

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💝 خدایا شکرت
1826

خوشبحال شماهای ک از چاقیتون لذت میبرین من ک داغونم ن لباب سایزم هست . هیکلم بهم ریخته شده پا دردم و کمر درد گرفتم . مجلس میخوام برم ک ماتم همه چی ادارم لباس ک  بسایزم پیدا نمیکنم وقتی هم پیدا میکنم شکم هز یکطرف با سن از ی طرف میزنه بیرون .از غبغب م ک متنفرم . هر چی هم میام رژیم بگیرم اشتهام سه برابر روزای قبلم میشه😑😑😑

1718