1421
1411

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

من امروز موعد پریودمه ولی هیچ علائمی از پری ک قبل داشتم الان ندارم صب بی بی زدم منفی بود امکان داره اشتباه باشه؟اخه گفتن چهار یا پنج روز از پری ک گذشت بزنید یا آز بدید من هل داشتم زودتر زدم😑

1394
من امروز موعد پریودمه ولی هیچ علائمی از پری ک قبل داشتم الان ندارم صب بی بی زدم منفی بود امکان داره ...

من موعدم دیروز بود تمام علائم پری رو هم دارم ولی نشدم

بیبی زدم منفی بود😞

وای خدا یعنی میشه منم یه روزی مادر بشم😍برای مامان شدنم یه صلوات میفرستی مهربون♥️😢 انشالله هیچکس حسرت مادر شدن رو نخوره
من موعدم دیروز بود تمام علائم پری رو هم دارم ولی نشدم بیبی زدم منفی بود😞

ماما من میگف آز یا بی بی چک ۵روز بعد توی بعضیام ۷روز بعد مشخص میکنه...نمیدونم هر چه ک خیرو صلاحمونه پیش بیاد

ماما من میگف آز یا بی بی چک ۵روز بعد توی بعضیام ۷روز بعد مشخص میکنه...نمیدونم هر چه ک خیرو صلاحمونه ...

انشالله🙏❤آز که دو هفته بعد اقدام مشخص میشه

ولی بیبی چک خیلی دیرتر

وای خدا یعنی میشه منم یه روزی مادر بشم😍برای مامان شدنم یه صلوات میفرستی مهربون♥️😢 انشالله هیچکس حسرت مادر شدن رو نخوره
نه عزیزجان من ۵روز پیش رفتم از بدم گفتن خیلی زوده برو یه هفته بعد تاخیرت بیا🤔🤔

من ماه قبل رفتم و گرفتن🤔اونا پولشونو میگیرن چکار دارن چند روزه عقب افتاده

1387
من امروز موعد پریودمه ولی هیچ علائمی از پری ک قبل داشتم الان ندارم صب بی بی زدم منفی بود امکان داره ...

منم وضعیتم همینه هیچ کدوم از علایم پری رو ندارم امروزم بار نیومد پری ولی دیگه بیبی چک نمیزنم تا یه هفته دیگه اگه اومد که هیچی نیومد میرم از

چند روز دیگه صب کن ... انشالله هممون باهم باردار باشیم...مرگ بر هرچی بیبی چکه

انشالله🙏❤به حق ۵ تن

1391