1421
1389
عنوان

تجاوز

1394 بازدید | 89 پست

خیلی ناراحتم حالم بده ی هفته پیش حموم بودم‌ و منم ا هیچی خبر نداشتم نمیدونم اسمش تجاوز یا هرچی خلاصه برای فردا شبش فهمیدم ک ت حموم بودم‌ ازم فبلم گرفتن دریچه حمام باز کردن بدونه اینک من بفهمم فلیم گرفتن و فیلمو با چشای خودم دیدم صورتم مشخص نیست اما حالم بده چن وقت بود رو دلم موند بود نمیتونم ب کسیم بگم

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390

کی بوده؟ 

کاربری قبلیم برای اولین روز تاسیس نی نی سایت بود ترکید..... 🤔نه نه ببخشید کاربری قبلیم برای دوران حیات دایناسورها بود ترکید (دو دقیقه پیش عضو شده است ولی فکر می‌کند به قدیمی ها امتیازی می‌دهند) 🤪🤪😁

کی کجا کی؟

درپی چَشمَت شهربه شهرخانه به خانه شدم روانه...       گل عشقم راچیدی دانه به دانه چه عاشقانه 😍😍         آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش  آمدی رویای من...این تواین جان من شوق چشمان من...عاشق ها می کشی زیبای من😍😍😍
1376

کجا دیدی ؟ کی بهت نشون داد؟

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
1403
1424