1421
1411
عنوان

لاک زدم+عکس

2534 بازدید | 161 پست

چه حس خوبیه... حموم رفتم ، نماز خوندم، آرایش کردم و لاک زدم😀😍

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

😍😍😍❤️

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401

هوووف و من همچنان لمیده و در نینی سایت صبح تاحالا انلاینم😂😂😂

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
1376

منم  بداهه رفتم حموم و کیسه کشیدمو ی ارایش لایت کردمو ی شام حاطری هم درست کردم خوشحالم 

ولی از ی طرفم ناراحتم چون کلی لباس اتو کردنی دارم

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 
1427

خرم سلطان وارد ملک سلیمان میشود😂😂😂

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
یه تکون بده زخم جا نگیری 😁

محرمه😁😁😁

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

من تنبل شدم این چند روزه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....😍😍😍😍
1424