2737
2734

به بدترین شیوه ممکن تخصص دارید تو تلخ کردن اوقات طلایی زندگیتون

بدرود

حالا شما شب به شب میری همسر جانو بغل کنیو بوس بگی تشکر میکنم که رفتی سر کار؟

حالا اون نیومد بوست کنه خودت میرفتی تو بغلش که قضیه جدی نشه

آخه چرا از کاه کوه میسازید و میشینید گریه و اعصاب خوردی؟؟؟؟؟

اه دهنم کف کرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت پیشنهاد دادی سر بوس نکردن کش دادی تا جاییکه بحث بالا گرفت الانم نرفتی بنظر من مهمونی نباید بخا ...

من بهش گفتم خودت تنها برو عزیزم من دیگه نمیتونم تحمل کنم تا این حد بهم توهین بشه که بگه واسه خورد اونجا میرم هر چی بهم توهین شده بسه دیگه تحمل این یکی رو ندارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2731
به بدترین شیوه ممکن تخصص دارید تو تلخ کردن اوقات طلایی زندگیتون بدرود حالا شما شب به شب میری هم ...

نه گریه و اعصاب خوردی نیست من سر اون قضیه نیست که نرفتم سر این که بهم گفت شعور نداری یه زنگ به مامانم بزنی فقط میری بخوری لحنو ببین حرفو ببین و الکی قضاوت نکن هر کی جای من بود نمی‌رفت 

اومدی ثواب کنی کباب شدی😁 دیگه بهش پیشنهاد نده برای رفتن ب خونه مامانش هروقت خودش خواست میگه دیگ

بد کردم؟ دیدم دوست داره بره منم با این که میلم نیست باهاش میرم و اون چند ساعتم فقط حوصلم سر میره خب وقتی من یه لطفی میکنم اون باید کوتاه بیاد میتونم نرن باهاش. چرا بهم میگه بیشعور واسه یه زنگ؟ 

واقعا بخاطر کار خونه که انجام میدی باید پاداش بگیری؟ وای منه بدبخت از صبح تا شب خونا داری بچه داری.. ...

چرا نگیره

چی خواسته مگه به جز تشکر خشک و خالی

وظیفه ی زن نیست خونه تمیز کنه ولی وظیفه ی مرد هست که محبت کنه

از مردایی که هر چقد زحمت بکشی و کار کنی باز دو قورت و نیمشون باقیه و زبون درازن و طلبکار بدم میاد

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2740
بد کردم؟ دیدم دوست داره بره منم با این که میلم نیست باهاش میرم و اون چند ساعتم فقط حوصلم سر میره خب ...

از این به بعد خودت نگو بریم اونم گفت بریم بگو بعد ناهار و شام بریم

رفتی هم چیزی نخور 

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
چرا نگیره چی خواسته مگه به جز تشکر خشک و خالی وظیفه ی زن نیست خونه تمیز کنه ولی وظیفه ی مرد هست که ...

آفرین بخدا همین امثال این زنها مردها و پررو کردن من کار خونه وظیفمه کار بیرونم وظیفمه؟ طبق کدوم قانون پس منم هیچ کدومو انجام نمیدم بره ازم شکایت کته مگه لباس و رستوران ازش خواستم یه بوس کوچیک خواستم این توقع زیادی نیست