2726

سلام امروز به شوهرم گفتم بریم خونه مامانش و منم اصلا دل خوشی ندارم اونجا برم و به خاطر همسرم میرم الانم یه 8-9 روزی شده وقت نکردیم اونجا بریم شوهرمم همش سرکار بود یا خودم با این که وقتی واسه هم نذاشتیم امروزم گفتم بریم اونجا

بعد بهش گفتم ازم تشکر کن خونه رو مرتب کردم گفت تشکر میکنم همین منم گفتم نه اینطوری فایده نداره بیا بغلم کن بوسم کن گفت اون موقع بوست کردم گفتم مگه سهمیه بوسم تموم شده خب یه بار دیگه بوسم کن بعد نیومد منم گفتم اصلا خودت تنهایی برو خونه بابات اینا من نمیام. 

بهم گفت تو که شعور نداری یه زنگ بزنی حال بابا مامانمو بپرسی چطور روت میشه بری فقط بخوری؟ 

گفتم به خاطر این حرفت عمرا بیام و خودت تنهایی میری اومد بعدچند دقیقه گفت ببخشید بیا بریم مامانم شام درست کرده گفتم عمرا. 

(این در حالیه که اونا هم زنگ نمیزنن حال منو بپرسن خودشم به خانوادم زنگ نمیزنه و خونه باباشم چیز حسابی جلوم نمی‌ذارن که میگه واسه خوردن) 

شوهر من لیاقت خوبی هم نداره خیلی بد زبونه 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

خودت گفتی بریم

بعدم خودت گفتی نمیام

چرا اخه😖

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂😂استغفرالله  بوس هم سهمیه بندی کردن بعضی از مردا

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
خودت گفتی بریم بعدم خودت گفتی نمیام چرا اخه😖

شما مو اگه کامل بخونی دلیلشو نوشتم اول‌ش همینطوری گفتم نمیام بعدش که گفت واسه خوردن میای ی توهین بود قبول نکردم برم

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

حرفش خیلی بد بوده 

ولی شما هم حقشو گذاشتی کف دستش ، بهتره دیگه کش ندی قضیه رو . 

فهمید بهتره مواظب رفتار و گفتارش باشه

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

حالا بوس میخاستی چیکار

میرفتی دیگ

بعدشم زنگ نزن هیچ وقت نزن

منم زنگ نمیزنم اینجوری بعد یه مدت عادت میکنن

تازشم وقتی میری مگ غذا چی میدن ک میگ فقط نیری میخوری والا

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

شوهر من عین خر میاد میخوره میاد خونمون ی ایراد میزاره رو غذاشون حالا این به کنار... تو مناسب و تولدا هم فک فامیلای خودش احمقققققق هرروزه سر این مسئله با خودم جنگ دارم ک هیچی بهش نمیگم آنقدر پرروعه

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2706