2737
2734
منم میخوام جعبه درست کنم.قالب کارت چیه؟میخوام در دار باشه کارت خیلی قشنگه

اسپره ای خوشبو کنندم تموم شد اومدم بندازمش بره بعد یه دفعه این فکر به سرم زد با قیچی نصفش کردم.یه تیکه پارچه زدم دورش ویه تیکه ام داخلش.ته کار وداخل کارم دوتا پارچه دایره ای دراوردم چسبوندم برا تمیز کاری.با نگین متری ومروارید لپه ای ک داشتم تزینش کردم.توم میتونی یا جلد کفش ک درش جداس (ن چسبیده)بیاری پارچه خوشگل بکشی دورشون وتزینش کنی دلخاه.یا خودت با کارتون درست کنی هر شکلی میخای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ببخش عزیزم دیروز بستم تموم شد.میگم این تاجارو چه قیمت میدی و از کیا سفارش میگیری.چن تا عکسم از‌نمونه ...

اینجا مشتری ثابت دارم زیاد.تو خونه هم انجام میدم زیاد ریسه درست میکنم.قیمتاش گفتم بستگی به کارش داره پرکار باشه پولش زیادتر میشه یا اگه کریستال یا پلاستیک باشه

ağlayanlardan değil ağlatanlardan olacaksın
اینجا مشتری ثابت دارم زیاد.تو خونه هم انجام میدم زیاد ریسه درست میکنم.قیمتاش گفتم بستگی به کارش داره ...

عکس میزاری از نمونه کارات.مشتری های ثابتتو چطور به دست اوردی.اول ک شروع کردی رفتی از مغازه یا ارایشگاه سفارش بگیری

2706