2733
2734
عکس میزاری از نمونه کارات.مشتری های ثابتتو چطور به دست اوردی.اول ک شروع کردی رفتی از مغازه یا ارایشگ ...

نه عزیزم چن نمونه درست کردم عکس گرفتم به همه نشون دادم اونام سفارش دادن کسایی هم که مال اونارو دیده بودن ازم خواستن.

ağlayanlardan değil ağlatanlardan olacaksın

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها خوش به حالت من تهرانم اصلا نمیدونم چطور مشتری پیدا کنم وچطور قیمت بدم

عزیزم قیمتاشو از نت یا یه کار بلد بپرس سعی کن یکم ازون ارزون تر بدی تا مشتریات جم شن بعد زیاد کن.بهترین راه برات گروه یا کاناله.دوم اینکه چن تا درست کن نمونه کار به ارایشگرا یا مغازه ها نشون بده

2731
عزیزم قیمتاشو از نت یا یه کار بلد بپرس سعی کن یکم ازون ارزون تر بدی تا مشتریات جم شن بعد زیاد کن.بهت ...

کار بلد فعلا به جزتو نمیشناسم عزیزم.ارایشگاه و مغازه ام نمیتونم برم چون تنهایی خیابون نمیرم شوهرمم سرکاره کلا نمیدونم چکارکنم.یه مدت عمم تو بروجرد ک بودم ازم میخرید قیمت خودش میداد ریسه میخرید ۵ازم خودش میداد ۱۰بعد تاجای شینیون ظریفم ازم میگرفت ۸نمیدونم خودش چقد میداد

خیلیییی ارزون دادیییس خیلی

خب میگم عزیزم کسی نبود ک راهنمایی بگیرم ازش.عمم خودش قیمت میداد.اونموقع بابام عمل کرد کمرشو تا دوماه نمیتوپست بره سرکار مجبور بودم کار کنم.بیذون از خونه ام اجازه نداشتم الانم ندارم کار کنم

خب میگم عزیزم کسی نبود ک راهنمایی بگیرم ازش.عمم خودش قیمت میداد.اونموقع بابام عمل کرد کمرشو تا دوماه ...

ریسه های شلوغ و پنجاه به بالا بده اگه کرستال باشه ببین پول کرستالا چقده سودتو بزار روش بفروش اگه پلاستیک همون پنجاه صد.ژله ای که همشون کرستاله ریسه ساده چهل باز تاج بلند اینا از صد تا سیصد اینا.

2740
2706