2733
2739
عنوان

خانواده‌ی همسرم دارن میان یکماه بمونن خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 3830 بازدید | 206 پست
همه‌ی این کارارو کردم.اونا وقتی میگن مثلا یکماه میمونیم تا یکماهو پر نکنن نمیرن حالا هر اتفاقی هم که ...

وقتی چندبار گفتی و نمیفهمن بیخودی حرص نخور وقتی اومدن با رفتارت بفهمون مزاحمن

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بگو.. وای انقدر خرج گرون شده.. بیچاره شوهرم کلی بدهکاره خدا کنه بتونه بده.. 

راستی تو شهر شما الان گوشت چنده.. اینجا که شده خدا تومن.. خدابهمون رحم کنه.. تازه گفتن شاید از کار اخراجش کنن.. هیچی معلوم نیست.. 

بی محلشون کن مثلا از شب اول سرشب صدای تلویزیونو کم کن هرکیم داشت میدید برات مهم نباشه برو تو اتاق خو ...

کلا تلوزیون تعطیل میشه عزیزم چون کنترلش میفته دست پدرشوهرم و فقط و فقط یکماه تمام اخبار میبینیم

بدجوری گیر افتادم

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  
2731
خدا خیرت بده خوش بحالت استارتر تاپیک منو زدی منتها یه عده آدم با درک و فهم دارن کامنت میذارن من دو ه ...

اینا دودسته ان یا بغل گوش مادرشوهر زندگی میکنن حرصشون میگیره ک یکی مث شما شهر دورتر راحت زندگیشونو میکنه میخان ک شمام از دست قوم شوهر یمدت اذیت شی ،یا دسته دومن ک خونواده شوهرشون با درکو شعورن و تا حالا اینجوری چتر نشدن رو زندگیشون برا همین حرف امثال منو شمارو درک نمیکنن

همه‌ی این کارارو کردم.اونا وقتی میگن مثلا یکماه میمونیم تا یکماهو پر نکنن نمیرن حالا هر اتفاقی هم که ...

دقیقا اصلا بحث کار کردنشون نیست همین که جلو چشمن سخته منم تحمل ندارم مخصوص از وجود پدرشوهرم خیلی حرصم میگیره مردک خسیس کنس

خدا خیرت بده خوش بحالت استارتر تاپیک منو زدی منتها یه عده آدم با درک و فهم دارن کامنت میذارن من دو ه ...

خونه ی پسر چه صیغه ای اخه

پسر تا وقتی خونه باباش بود پسر بود

الان یه مرده با زن ، یه خانواده هست 

خونه ی پسرم نداریم ، چطور جون کندنای خونه واسه عروسه بشور و بپز و دولا راست شو تمیز کن احترام بزار از وقتت بزار ولی بگن خونه پسرمه؟؟؟

خدا به همه فرهنگ و شعور عنایت کنه والا اینو بهش میگن حق الناس ظلمه

2740

وا چ ربطی داره ک خونه‌پسره..خب همون پسر بیاد آشپزی کنه زحمت بکشه خب خونواده ی اونه..هرکی اینا رو بهن گفته احمقی بیش نبوده

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
مثلا بگو.. وای انقدر خرج گرون شده.. بیچاره شوهرم کلی بدهکاره خدا کنه بتونه بده..  راستی تو شهر ...

کار که مال خودمونه و میدونن اخراجی در کار نیست.وضع مالیمونم خداروشکر بد نیست ولی اینایی که گفتیو میگم

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  

منم یبار تاپیک زدم گفتم 20 نفر خودشونو دعوت کردن خونه م و سرم هوار شدن بعد دست به سیاه و سفید م نزدن خونم مثل بازار شام کردن و رفتن حالا اومدن میگن از مهمون نباید توقع کار داشت ما مهمون داشته باشیم نمی‌ذارم کار کنه و فلان، بله مهمونی که خودت دعوت میکنی نباید توقع ازش داشته باشی ولی کسی که خودشو قالب میکنه قضیه ش فرق داره طلبکار مردم که نیستیم بریم بخوریم بپاشم بذاریم بریم 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

به خودت سخت نگیر

بعد دو روز با خنده بهشون کار بگو 

مثلا یکی دو روز شستن آشپزخونه بگو حوصلتون سر نره

چند روز بعد بوفه ات یا کابینتا رو بریز

قشنگ یه خونه تکونی کن و همه اش شاکر خدا باش که اونا رو فرستاده برا کمک

برا آشپزی هم بگو همسرت هوس دستپخت مادرجان و کرده

ظرفها هم با خواعرشوعر

اصلا نشون نده ناراحتی چون اگه براشون مهم بود نمی اومدن

با خنده حسابی ازشون کاااار بکش

رمان غوغای زمانه چاپ شد خدا روشکر... قسمتی از رمان👇...     عطر تنش در بینی‌ام پیچید و اشک‌هایم روانه شد. واقعیت تلخی که مثل پتک روی سرم کوبیده می شد؛ من عطر تن مردی را نفس می‌کشیدم در حالی که عاشق دیگری بودم. خودم را به زور از آغوشش بیرون کشیده و در حالی که به پارکت‌های  چوبی زیر پایم زل زده بودم سعی در صاف کردن صدایم داشتم: _سرم درد می کنه. خواهش می کنم اجازه بده تنها باشم.              رمان درحال تایپ هم تو کانال @neisarifateme  خوشحال میشم با نقدهای ارزشمندتون همراهیم کنید🌹

اره منم چند ماه پیش تاپیک زدم گفتم مادرشوهرم اینا یه ماهه خونمونن نه خرجی نه کمکی نه چیزیرمن شاعل بودم کارای خونه کار بیرون همه با خودم بود خرجم نگم که ...

مادرشوهر پدرشوهرم به شدت دخالت گر و اخلاقشون فوق العاده بد بود بعد من تاپیک زدم که چی کار کنم خسته شدم همه بهم توپیدن  که چه عروس بدی هستیو فلان تازه حالم بدتر شد بعد همینا که اینطوری میگن خودشون یه روزم نمیتونن خانواده شوهرو تحمل کنن 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
مثلا بگو.. وای انقدر خرج گرون شده.. بیچاره شوهرم کلی بدهکاره خدا کنه بتونه بده..  راستی تو شهر ...

وا من اینقدر میگم مستقیم و غیرمستقیم ولی انکار نه انگار ، انکار اومدن هتل تازه برای اینکه حرصم بدن تا من اینارو میگم به شوهرم میگن پسر جان پاشو برو میوه و شیرینی بگیر هوس گردیم !!!

2706